Ankara Escortları

DOLAR32,1954% 0.12
EURO34,9168% -0.16
STERLIN41,0452% 0.28
FRANG35,2324% -0.17
ALTIN2.476,04% -1,08
BITCOIN69.794,64-1.136

SONER ÇETİN, JURASSİC PARKI ANLATTI

Yayınlanma Tarihi :
SONER ÇETİN, JURASSİC PARKI ANLATTI

sonercetinÇukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Doğal Park 2’de yapımı süren Jurassic Park için “Bırakın ağaç kesmeyi, bir tek ağacın yeri bile değişmeyecek, yaprak bile koparılmayacak. Antep’teki çocuklar anne babalarına ‘Bizi Jurassic Park’a götür’ diyecek, ekonomi canlanacak” dedi ve ekledi: Bir yıl 3 ayda 25 park yapan, su oyun parkı açan, ‘yeşil belediye’ ödülü alan bir başkan yeşile karşı olabilir mi?

ADANA CAZİBE MERKEZİ OLACAK

İftar yemeğinde bir araya geldiği gazetecilere bilgi veren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Doğal Park-2’de yapımı süren Jurassic Park’a çok küçük bir kesim tarafından şiddetle karşı çıkıldığına dikkat çekti. “Gezi Parkı’nda Türkiye ayağa kalktı; Karadeniz’de Havva Ana yeşili savunmak için ‘devlet kim, halk kim?’ diye sorunca Türkiye’den duyuldu sesi. Jurassic Park öyle mi? Hayır. Buradan iş çıkmaz bu arkadaşlara” diyen Çetin, “Adana’yı cazibe merkezi haline getirecek olan bu park 15 Eylül’de açılacaktır” dedi.

sonercetin2“DİNAZORLAR AYAKTA GEZMESİN!”

3 Temmuz’dakiHalk Günü’ne katılan bir kadının, Doğal Park 2’de Jurassic Park yapılmasına karşı çıktığını ifade ederken “Spor yaparken karşıma dinazorların çıkmasını istemiyorum, dinazorlar ayakta gezmesin” dediğini anlatan Başkan Soner Çetin, “Dinazorların milyonlarca yıl önce fosil olduğunu anlatmak zorunda kaldım” diye konuştu ve şöyle devam etti: Bir yıl üç ay içinde 25 park yapan, iki spor tesisi açmak üzere olan, parkları yenileyen, İstanbul’dan ‘yeşil çevre ödülü’ alan bir belediye başkanı ağaca, yeşile karşı olabilir mi?

“BABA BİZİ JURASSİC PARK’A GÖTÜR”

Konya Meram’da Jurassic Park olduğu için her gün yüzlerce kişi tarafından ziyaret edildiğine dikkat çeken Başkan Soner Çetin, “Adana’dan birçok çocuk sırf hayvanat bahçesi olduğu için her hafta sonu Antep’e gidiyor. Jurassic Park bitince o Antepli, Osmaniyeli ve Mersinli çocuklar da anne babalarına ‘Bizi Adana’daki Jurassic Park’a götür’ diyecek, ekonomide canlanma olacak; üstelik 15 milyon liralık bir yatırımla yapılan bu park için kasamızdan bir tek kuruş çıkmayacak, işletme kârına ortak olacağız, 15 yıl sonra tesis bize devredilecek” diye bilgi verdi.

YORUM YAP