tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin

SIBARA RESTUARANT FARK YARATTI

SIBARA RESTUARANT FARK YARATTI
15 Kasım 2013 - 10:02

sibara_restaurantAdana’nın Yüreğir ilçesindeki Mobilyacılar Sitesi’nde açılan Sıbara Restuarant, hizmet kalitesi ile dikkat çekiyor. Yaklaşık altı ay önce hizmete açılan Sıbara Restaurant, Mobilyacılar Sitesi’nde fark yaratırken, site esnafına hem kahvaltı hem de akşam yemeğine kadar sunduğu bol seçeneklerle ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla müşterilerini ağırlamayı bekliyor.

Sıbara Restuarant’ın Halkla İlişkiler Sorumlusu Özlem Demir, ferah, temiz ve hijyenik bir ortamda yemek yemek isteyenleri ve özel yemekli toplantılarda buluşmak isteyen grupları Sıbara’ya davet etti. Mekanlarında müşterilere sabah kahvaltısından akşam yemeğine dek her öğün için bol seçenek sunduklarını belirten Özlem Demir, Sıbara Restaurant’ın özellikle iskender döneri ve katmeriyle farkını ortaya koyduğuna dikkat çekti.

Demir, “Akşam 18.00’a kadar açık olan mekanımızın ikinci katında da, şirketler ve kurumlar için özel yemekli toplantılar, toplu kahvaltılar, eğitim toplantıları gibi etkinliklere yer vermek istiyoruz. Ferah ve temiz bir ortamda buluşmak isteyenleri bekliyoruz” dedi.

Demir, dileyenlerin 0322 346 81 82 nolu telefondan rezervasyon yaptırabileceklerini söyledi.

taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser