DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SEYHANLI EŞİT HİZMET ALAMADI

Yayınlanma Tarihi :
SEYHANLI EŞİT HİZMET ALAMADI

ABDULLAH CALISKANSeyhan’ın Güney Mahallelerinde yaşayan vatandaşlarla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan geri kalmış Seyhan’ı geliştirmek için aday olduğunu söyledi.

Özden Restoranda halkla buluşan Çalışkan Seyhan’ın yıllarca hak ettiği hizmeti alamadığına dikkat çekerek şöyle konuştu;

“Seyhan’ın 3/2’lik bölümü 70 yıldır var. O Mahallelere zaman geldi kaldırım yapıldı zaman geldi kilit taşı döşendi. Ancak gerçek anlamda bir çivi bile çakılmadı. O zaman başkanlar “Seyhan’ı değiştiremiyoruz” diyerek kenti kuzeye taşıdılar. Parası olan kentin diğer kısmına gitti. Ancak parası olmayanlar ise şimdi Filistin sokaklarını aratmayan Seyhan’da kaldı. Ancak; Belediye parası olana da olmayana da eşit hizmet vermek zorunda. Parası olmayanların ne günahı var. Allah korusun yangın çıksa itfaiyenin giremeyeceği sokaklar var. Bırakın araçların park etmesini çocukların oynayabileceği yerler yok. Bu çocuklar kendini nasıl geliştirecek. İlçede 1761 Çıkmaz sokak var. Bu bir Dünya rekorudur” dedi.

SEYHAN’I EL BİRLİĞİYLE DEĞİŞTİRECEĞİZ

Bu tablonun değişebileceğini ifade eden Çalışkan, “Adana’da 30 yıldır siyaset yapıyorum. Hep dik durdum, temiz siyaset yaptım. Bundan sonra Temiz Belediyecilik de başlayacak.  Bu olumsuz tabloyu değiştirmek için eşit ve adil hizmet yapıp sosyal barışı sağlayacağız. Seyhanlı’nın sorunlarını çözmek için gece gündüz çalışacağız” dedi.

 

 

YORUM YAP