Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.064,410.266

“SEYHAN GÖLÜNÜ TURİZM BÖLGESİ YAPACAĞIM”

Yayınlanma Tarihi :
“SEYHAN GÖLÜNÜ TURİZM BÖLGESİ YAPACAĞIM”

ugur_akbas_menderes_esnafiMHP Çukurova Belediye Başkanı Ali Uğur Akbaş Adnan Menderes Bulvarındaki işletme sahipleriyle yaptığı toplantıda Seyhan baraj gölünü turizm bölgesi yapacağını söyledi.

Yıllardır kangren haline gelen Adnan Menderes bulvarındaki problemi kesin çözeceğinin sözünü veren MHP Çukurova Belediye Başkanı Ali Uğur Akbaş “Ben bildim bileli Adnan Menderes bulvarında problem hiç bitmiyor. Adnan Menderes Bulvarı için çok büyük projelerim var. Bunu herkes görecek ve başkaları gibi hayali hiçbir şey vaat etmiyorum. Sadece bu dönem Allah’ın izni ile sizlerin oyunu istiyorum. Mevcut yönetimdekiler buradaki esnaf kardeşlerimin sorunlarını kökten çözmek yerine bugün yarın diye hep atlatıyorlar. Buradaki esnaflar evlerine ekmek parası götürmek için gece gündüz çalışıyorlar, fakat uykuları kaçıyor. Çünkü ne zaman yıkılacak, ne zaman bizi buradan atacaklar diye korku içinde bekliyorlar. Ama ben buradan söz veriyorum 31 Mart’tan itibaren mevcut esnaflarla birlikte burayı Turizm bölgesi yaparak herkesin işine bakmasını ve sizlerin rahat uyumanız için elimden geleni yapacağım “dedi.

Seyhan gölünün bölgede bir cazibe merkezi haline getireceğini vurgulayan Akbaş “Bakın bende sizin gibi içinizden biriyim. Bende karşıya ailelerin geldiği bir işletme açtım. Bunun işletmeleri çoğaltarak Mersin, Tarsus, Adana, İskenderun, Hatay, Gaziantep illerini kapsayan bölgesel bir turizm merkezi yaparak bu güzel baraj gölümüzü değerlendirerek hem esnaflarımızın sorununu çözmüş olacağız, hem de Adana halkının aileleriyle birlikte gidebilecekleri bir yer olmasını istiyorum. Gölün karşısına güzel konaklama tesisi, oyun sahaları, yüzme havuzları vb. işletmeleri açarak halkımızın ucuz bir şekilde eğlenmelerini ve vakit geçirmelerini sağlayalım. Bunun yanı sıra Kabasakaldan Balcalı hastanesine kadar bir telefirik sistemi kurarak insanların bu güzel manzarayı havadan görerek ve yazın halkımızın Adana dışına gitmesini önlemiş olacağız. Ekonomi açısından da bir hayli katkısı olacağına inancım tamdır”dedi.

Adnan Menderes bulvarındaki işletme sahipleri ise Akbaş’a tam destek verirken “Başkan olduğunuz taktirde sizden tüm haklarımızın verilmesini ve buradaki çileye dur denilmesini” istediler.

YORUM YAP