Ankara Escortları

DOLAR32,2042% 0.07
EURO35,0412% 0.13
STERLIN40,9907% 0.14
FRANG35,4255% 0.22
ALTIN2.504,08% -0,25
BITCOIN70.990,006.088

SEYHAN, ASFALTTA HIZ KESMİYOR

Yayınlanma Tarihi :
SEYHAN, ASFALTTA HIZ KESMİYOR

asfalt2Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, belediyenin asfalt üretim tesislerinde her gün Bin 100 ton asfalt üretimi yapıp ihtiyaç olan tüm yollarda asfaltlama hizmetinin devam ettiğini açıkladı.

YENİ ALINAN MAKİNELERLE ASFALT HİZMETİ

Belediye Başkanı Karalar, kendi döneminde belediyenin makine parkına dâhil edilen yeni iş makinelerinin kullanıldığı Gürselpaşa Mahallesi’ndeki asfaltlama çalışmalarını yerinde denetledi. Seyhan’da ilk kez asfaltlama hizmeti götürülen mahalleler başta olmak üzere ilçenin dört bir yanında ihtiyaç olan tüm noktalara hazırlanın bir çalışma programı çerçevesinde asfalt hizmeti götürüldüğünü açıklayan Başkan Karalar, “Yol medeniyettir. Bu gerçeği çok iyi biliyoruz. 2015 Temmuz’unda Seyhan’da hala ilk defa asfalt hizmetiyle tanışan sokakların bulunması belediyecilik anlamında hayli dikkat çeken bir unsurdur” dedi.

asfalt1MAHALLE MUHTARLARINDAN KARALAR’A TEŞEKKÜR

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Gürselpaşa Mahallesi’nde ilk kez asfalt dökümü yapılan bir sokak üzerindeki çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Karalar’ın ziyaretini haber alan Gürselpaşa Mahalle Muhtarı ve çevre mahallenin sakinleri hizmetlerinden dolayı başkana teşekkür etti. “Sokak sokak gezen ve sürekli halkın içinde olan bir başkanı sizden önce görmemiştik” diyen mahalle muhtarı belediyenin tüm hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“BENİM ÇALIŞMA FELSEFEM BU”

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, mahalle muhtarları ve vatandaşlardan gelen hizmet teşekkürleri karşısında şunları söyledi; “Bizim görevimiz bu. Ben koltukta oturarak yönetmeyi seven bir adam değilim. Bizahati işi yapılırken görmeyi, kaliteli mi yapılıyor, kalitesiz mi yapılıyor, ne kadar hızlı yapılıyor, ne kadar yerinde yapılıyor bunları bizzat görmek istiyorum. Benim çalışma felsefem bu. Her çalıştığım yerde bunu yaptım. İşi bizzat yerinde görmek isterim.”

YORUM YAP