tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin

SELAMETLİ BULUŞMALAR

SELAMETLİ BULUŞMALAR
22 Ekim 2013 - 9:10

milli_egitim_muduru_selametİl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet, eğitimde kaliteyi ve başarıyı artırmak üzere ayda 50 öğretmen olmak üzere, 10 ayda toplam 500 öğretmen ile bir araya gelecek.

İlki 26 Ekim 2013 Cumartesi günü Saat 14.00-16.00 saatleri arasında Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nde gerçekleştirilecek buluşmada, Adana’daki eğitimin niteliği artırması ve öğretmenlerin edindikleri deneyimleri birbirlerine aktarmaları hedefleniyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet, İl genelinde gönüllü öğretmenlerle belirli aralıklarla bir araya gelerek, yüz yüze iletişimin bir türü olarak yapılması planlanan toplantı ve söyleşiler öğretmenleri bir araya getirmesi, yönetim ve öğretmenler arasında doğrudan iletişimi sağlaması açısından önem taşıdığını söyledi.

Toplantıların iletişim ve ekip motivasyonu açısından oldukça önemli olduğunu dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Selamet, “İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu tür toplantıların eğitim-öğretimin niteliğini arttırması açısından oldukça önemli bulmaktayız. Bu toplantılardan çıkan sonuçlar doğrultusunda eğitim-öğretim faaliyetlerimiz zenginleşecektir. Öğretmenlerimizin sorunlarını ve çözüm önerilerini doğrudan İl Milli Eğitim Müdürü’ne ilete bildiği, yeni eğitim sisteminin anlatıldığı söyleşilerle, edinimlerini meslektaşlarıyla paylaşarak, bunu öğrencilere aktarmalarına imkân tanıyacaktır” dedi.

Öğretmenler buluşmasının kendi alanında kapsam ve içerik olarak ilk olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Selamet, Adana’da ve diğer İllerde bu alandaki çalışmalara kaynak olarak, yeni projelerin hayata geçirilmesini teşvik edeceğini, projenin olumlu geri bildirimlerini, projenin paydaşları olan öğretmen ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarının motivasyonlarını artıracağını ve yeni çalışmalara da kaynak oluşturacağını söyledi.

taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser