Ankara Escortları

DOLAR32,1861% 0.09
EURO34,9044% -0.21
STERLIN41,0350% 0.24
FRANG35,2140% -0.23
ALTIN2.492,69% -0,42
BITCOIN69.816,00-1.598

“ŞEHİRCİLİĞİN EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ SERGİLEYECEĞİZ”

Yayınlanma Tarihi :
“ŞEHİRCİLİĞİN EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ SERGİLEYECEĞİZ”

suleyman_sonmez_akyedSeyhan’da kentsel dönüşümün önemine dikkat çeken CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, beton yığını yerine ferah evler üreteceklerini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı, Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) ve Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) Başkanı Süleyman Sönmez, Seyhan’da kentsel dönüşümün en güzel örneğini sergileyeceklerini söyledi.

20 yıllık iş yaşamının da tecrübeleriyle Seyhan’da şehirciliğin nasıl yapılacağını tüm Türkiye’ye göstereceklerini ifade eden Süleyman Sönmez, hazırladıkları dev projeleri tek tek uygulamaya geçireceklerini vurguladı.

Seyhan’da kendi yağıyla kavrulan insanların bulunduğunu anlatan Sönmez, “Bugünlerde hükümet ile sendikalar asgari ücret görüşmeleri yapıyor. İşçilere verilecek asgari ücretler şimdiden belli gibi. Bu asgari ücretle Seyhan’daki toplu konutlardan çoğu vatandaşımız ev alamayacak. Seyhan’da dar ve orta gelirlileri düşünerek hareket edeceğiz. Beton yığınları yerine sosyal donatı alanlı, ferah evlerde vatandaşlarımızın rahat nefes almasını sağlayacağız” dedi

Seyhan’daki mahallelerde büyük bir altyapı eksikliğinin olduğunu vurgulayan Süleyman Sönmez, “Kış ayları başladı. Mahallelerdeki köstebek yuvası gibi yollar yine halkımızı mağdur edecek. Bizim dönemimizde Seyhan’da alt yapı problemi yaşanmayacak. Halkımızla kol kola girip hangi mahallenin ne sorunu varsa birlikte gidereceğiz. Sorunları birlikte çözeceğiz” diye konuştu.
Her Mahalleye İrtibat Bürosu

Seyhanlı muhtarların sorunlarını anlatmak için belediyeye kadar gelmeyeceğini dile getiren Süleyman Sönmez, “Özel olarak oluşturacağımız ekipler, muhtarlar ile belediye arasında köprü görevi görecek. Ayrıca her mahalleye belediye irtibat bürosu kuracağız. Muhtarlarla sürekli diyalog halinde olacağımız gibi irtibat bürolarımız sayesinde hangi mahallede ne sorun yaşanıyorsa anında bilgimiz olacak ve sorunları birer birer çözeceğiz. Hiçbir vatandaşımız yoksul olduğu için mağdur edilmeyecek. Seyhan’da sosyal yardımlaşmayı hayata geçireceğiz ve yoksul vatandaşlarımız kış günü yuvalarında üşümeyecek, aç kalmayacak. Sosyal belediyeciliği Seyhan’da en güzel bir şekilde gerçekleştirip, vatandaşlarımızı mağdur etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

 

YORUM YAP