DOLAR20,9783% 0.73
EURO22,5975% -0.26
STERLIN26,4130% -0.37
FRANG23,0886% 0.38
ALTIN1.313,16% -0,69
BITCOIN27.151,880.191

“SARIÇAM’I CAZİBE MERKEZİ YAPACAĞIZ”

Yayınlanma Tarihi :
“SARIÇAM’I CAZİBE MERKEZİ YAPACAĞIZ”

cumali_yakan_chpCHP Sarıçam Belediye Başkan adayı Cumali Yakan, seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdürdüklerini, köylerde ve ilçede vatandaşlar tarafından büyük ilgi ve heyecanla karşılandıklarını belirterek, “Seçimleri kazanacak ve Sarıçam’ı cazibe merkezi haline getireceğiz. İlçeyi ayağa kaldıracak projelerimiz hazır” dedi.

Yüreğir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Ünal ile birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek başarı dileğinde bulunan Cumali Yakan, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. 86 bin kayıtlı seçmenin bulunduğu ilçede takım ruhu ile çalışan bir ekiple yola çıktıklarını ve tüm ilçeyi, köyleri karış karış gezdiklerini anlatan Yakan, hedeflerinin asgari 30 bin oy almak olduğunu söyledi.  Vatandaşlarla yüzyüze yaptıkları görüşmeler sonucunda CHP’nin ilçede birinci parti konumuna geleceğine inandıklarını kaydeden Yakan,”Bugüne kadar gittiğimiz her yerde büyük ilgi ile karşılandık. Seçimleri kazanacağımıza, vatandaşın samimi ilgisini gördükten sonra daha çok inanmaya başladık.  14 bin oy potansiyeli bulunan Sarıçam köylerinde hedefimiz önce 7-8 bin oy idi ancak, şimdi 10 bin oyu hedefliyoruz.  İlçe genelinde asgari 30 bin oy alarak seçimleri kazanacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Cumali Yakan’a yerel seçimlerde destek veren ve  seçim kampanyası çalışmalarını birlikte yürüten Yüreğir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Ünal ise,  dürüst,  ilkeli ve çalışkan kişiliğe sahip olması nedeniyle Yakan’a destek verdiğini söyledi. Ünal, “Cumali Yakan akrabam ama bunun ötesinde belirttiğim bu özellikleri dolayısıyla yerel seçimlerde kendisine destek veriyorum. Sarıçam’da seçimlerin favorisi Sayın Cumali Yakan’dır. Seçim gezilerimizde bunu rahatlıkla gözlemleyebiliyoruz” şeklinde konuştu.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir  de, ziyaretinden dolayı Cumali Yakan’a teşekkür  ederek, her partiye ve adaya eşit mesafede olduklarını, Adana’ya değer katacak, hizmet sunacak tüm adayların yanında yer alacaklarını ifade etti.

YORUM YAP