Gündem Adana

SARIÇAM’DA BÜYÜK HEDEF

SARIÇAM’DA BÜYÜK HEDEF
18 Şubat 2014 - 8:12

cumali2ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıçam Belediye Başkan Adayı Cumali Yakan, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sarıçam Belediyesi’ne CHP bayrağını dikmeye kararlı olan Cumali Yakan, toplumun tüm kesimlerine ulaşmaya gayret ediyor.
Sarıçam’daki merkez seçim ofisi dolup taşan Cumali Yakan, mahalle toplantılarında da vatandaşların sorunlarını dinliyor. Sarıçam’da ikamet eden Kozanlılar’ın yanı sıra Suluca, İncirlik ve Yavuz Sultan Mahalleleri’ne yaptığı ziyaretlerde Sarıçam’ın kalkınmasına yönelik projelerini açıklayan Yakan, “Öngörümüzle ve vizyonumuzla Sarıçam’ı güzide bir ilçe haline getireceğiz. Üniversitelerden akademisyenler, odalar ve sivil toplum örgütlerinin katılımıyla ve en halkımızın talepleri doğrultusunda ilçeyi hep birlikte yöneteceğiz. Turizm, sağlık, çevre, imar, sosyal, sportif ve kültürel alanlarda yapacağımız çalışmalar Sarıçam’ın çehresini değiştirecek. Baraj Gölümüz ve üniversitemizin kıymetini bileceğiz. Engellilerimiz, öğrencilerimiz, yaşlılarımız, kadınlarımız ve emeklilerimizin rahat nefes alabilecekleri sosyal donatı alanlarıyla çevrili bir Sarıçam’da büyük hedeflerle yola çıktık. CHP’nin sosyal demokrat yapısıyla, donanımlı kadrolarımızla sosyal belediyeciliğe en güzel örnekleri sunacağız” diye konuştu.
Seçim ofisini ziyaret ederek destek veren Prof. Dr. Adnan Tibet’e de teşekkür eden Cumali Yakan, tüm etkinliklerde kendisini yalnız bırakmayan Yüreğir Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Ünal’la birlikte Zeytinlik Kuran Kursu Kermesi açılışına da katıldı.