Ankara Escortları

DOLAR32,2101% 0.13
EURO35,0280% 0.07
STERLIN40,9910% 0.09
FRANG35,3724% 0.18
ALTIN2.509,76% 0,27
BITCOIN70.270,02-0.984

ŞAMPİYONLAR KİMLE BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi :
ŞAMPİYONLAR KİMLE BULUŞTU

sampiyonlar_erdoganStar Academy Spor Kulübü sporcuları ve Muay Thai Milli Takım Antrenörü Hakan Şahade kızı Melisa Şahade ile birlikte, toplu açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Adana’ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı konakladığı HiltonSA Oteli’nde ziyaret etti.

Ziyarette antrenör Hakan Şahade Başbakan Erdoğan’ın futbol oynadığı dönemdeki fotoğrafını çerçeveletip,  üzerine ‘sporcuyu ve sporu seven Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ yazdırarak hediye ederken, 2012 ve 2013 Dünya Muay Thai Şampiyonu Hayri Doğan Hozanlı ve Cengaver Taylan Kemik ise Başbakan Erdoğan’ın üzerinde isminin yazılı olduğu Milli Takım eşofmanını hediye etti.

Milli Takım Antrenörü Şahade, Adana’da Muay Thai sporunun gelişmesi konusunda yoğun çalışma içerisinde olduklarını belirterek, “Yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda gerek Türkiye şampiyonları, gerekse Dünya şampiyonları çıkarmayı başararak, ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Daima yanımızda olarak büyük destek ve ilgisini gördüğümüz Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Fotoğrafını gören Başbakan Erdoğan ise, “Bu fotoğrafı nereden buldunuz. Beni çok mutlu ettiniz. Teşekkür ederim” dedi.

Ülkede başarılı sporcuların kendilerini daima gururlandırdığını belirten Başbakan Erdoğan, “Böyle şampiyon sporcuların olması, bizleri mutlu ediyor. Bizler, her zaman sporcunun yanındayız ve destekliyoruz” dedi.

Ziyarette Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Adana Milletvekilleri Necati Çetinkaya, Fatoş Gürkan ve Mehmet Şükrü Erdinç de hazır bulundu.

YORUM YAP