Gündem Adana

REKTÖR KİBAR, ATF’LİLERİ KABUL ETTİ

REKTÖR KİBAR, ATF’LİLERİ KABUL ETTİ
27 Aralık 2013 - 11:30

kibar_atfÇukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, bölgenin sorunlarının çözülüm noktasında çalıştay oluşturulacağını söyledi.

Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol, beraberindeki yöneticileri Fikret Deniz, Duru Çiftçi, Mahmut Dalkır, Mustafa Atlı, İsmet Vur Savaş Şahin ve Ramazan Saygılı ile birlikte Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’ı ziyaret ettiler.

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, çalıştay oluşturulması için gerekli çalışmalara başlayacaklarını ve bölgenin sorunlarını kucaklayacaklarını söyledi.

Prof. Dr. Mustafa Kibar, “Umutsuzluğa gerek yok. Kaç yıl geçerse geçsin Adana her zaman için dimdik ayaktadır. Hep birlikte kafa yormalıyız. Neler yapabiliriz onu tartışmalıyız. Bu Adana bizim hep birlikte geliştirmek ve kalkındırmak adına çalışmalıyız” dedi.

Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol, Çukurova Üniversitesi ile birlikte akademik bir çalışma yapacaklarını ve bölgelerindeki sorunları birlikte kucaklayacaklarını belirterek, “Bizlerin her zaman yanında olan Sayın Rektörümüz Mustafa Kibar’a teşekkür ediyoruz. Rektörümüzün çalıştay müjdesi bizleri mutlu etmiştir. Yönetimde bulunan tüm dostlarımızla birlikte bölgemiz için çalışıyoruz. Siyasetten uzağız, tüm partilere eşit mesafedeyiz. Sorunlara çözüm üretmeye çalışıyoruz” diye konuştu.