DOLAR23,4980% 1.67
EURO25,3488% 1.04
STERLIN29,5684% 1.04
FRANG26,0828% 1.36
ALTIN1.481,96% 1,42
BITCOIN626.4110.806

ÖZTÜRK, MAHALLE TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi :
ÖZTÜRK, MAHALLE TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

akp_seyhan_mahalle_temsilcileriSeyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, partisinin mahalle temsilcileriyle bir araya geldi. Ak Parti Seyhan İlçe Başkanı Kasım Pamuk’un da hazır bulunduğu toplantıda mahalle temsilcileriyle sohbet eden Başkan Prof. Dr. Öztürk, “30 Mart’a kadar aynı heyecan ve dinamizm içerisinde tanıtım ve ziyaretlerimize devam edeceğiz. Sayın Başbakanımızın bizlere olan güvenini boşa çıkarmama adına ziyaret etmedik bir ev, elini sıkıp hatırını sormadığımız hiç kimse kalmamalı” diye konuştu.

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, partisinin mahalle temsilcileriyle yaptığı sohbet toplantısında, yeni döneme dair gerçekleştirmeyi planladığı projelerden de bahsetti. Göreve ilk başladığı gün ortaya koyduğu temel prensiplerden asla taviz vermeden, insan merkezli hizmetler üretmeye devam edeceğini belirten Başkan Prof. Dr. “Kısaca 30 Mart’ta başlayacak yeni hizmet dönemimizde de Seyhanlı efendi, bizler hizmetkâr olmaya devam edeceğiz” dedi.

Seyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, mahalle temsilcileriyle yaptığı sohbet toplantısında sık sık partisinin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun’dan da bahsetti. Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, ilçe belediyelerinin arzu edilen hizmetleri üretmesinde Büyükşehir Belediyesi yönetimiyle uyum içerisinde olmasının önemine değinerek, “Kısaca Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Abdullah Torun’un Adanamızın ve siz kıymetli Adanalıların menfaatleri için kesinlikle kazanması gerekmektedir” şeklinde konuştu.

YORUM YAP