Gündem Adana

ORHAN BAYRAM TEŞEKKÜR ETTİ

ORHAN BAYRAM TEŞEKKÜR ETTİ
02 Nisan 2014 - 18:20
orhanbayram130 Mart 2014 yerel seçimlerine CHP’nin Yüreğir Belediye Başkan Adayı olarak giren Orhan Bayram, seçim sonuçlarını değerlendirirken, kendisine oy veren ya da vermeyen tüm Yüreğir halkına teşekkür ettiğini bildirdi.
Yüreğir’de yerel seçimlerin kavgasız-gürültüsüz tamamlanmış olmasının tüm Yüreğir halkı için övünülecek bir durum olduğunu belirten Orhan Bayram açıklamasında şöyle dedi:
“Gerek aday adaylığım, gerekse daha sonraki CHP Yüreğir Belediye Başkan Adaylığım sürecinde Adana’nın tümünden, özellikle de doğup, büyüdüğüm Yüreğir’den büyük ilgi ve destek gördüm.  Yerel seçimlere de, halkımızdan aldığımız bu güçle, elimizden gelen tüm gayreti göstererek girdik.Sonucun Yüreğir için hayırlı olmasını diliyorum. Seçimlerin Yüreğir’de kavgasız, gürültüsüz bir barış ortamı içinde tamamlanması çok sevindirici.Yüreğir halkı , Türkiye’ye örnek oluşturacak olgunlukta  bir seçim yaşadı. Bu Yüreğir halkı adına gurur duymamız gereken bir durumdur. Adaylığım sürecinde Yüreğir halkından büyük destek ve sevgi gördüm. Bize oy verip ya da oy vermeyip bizi kalbine yazan, evlerine, sokaklarına, mahallelerine konuk eden, çayını, suyunu içtiğimiz, sofrasına konuk olduğumuz, bizden güler yüzünü esirgemeyen, partili partisiz, sıcak ve sevecen tüm Yüreğir halkına çok teşekkür ediyorum.Hepsine saygılarımı sunuyorum.”