DOLAR23,4941% 1.65
EURO25,3814% 1.24
STERLIN29,6171% 1.18
FRANG26,1104% 1.47
ALTIN1.483,92% 1,56
BITCOIN625.916-0.053

OMUZ OMUZA

Yayınlanma Tarihi :
OMUZ OMUZA

oztanriover_borsa_lisesiBorsa Lisesi Mezunları Derneğinin kuruluşunun 40. Yılı ve Cumhuriyet Bayramı etkinliği için düzenlenen geceye eşi Psikiyatri Uzmanı Dr. Sümer Öztanrıöver ile birlikte katılan 24.Dönem CHP Milletvekili Adayı CHP Çukurova Belediye Başkan A. Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Murat Öztanrıöver katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

“Tek Ses” Olunduğunda Güçlü Birliktelikler Oluşur

Kendisinin de Borsa Lisesi Mezunu olduğu belirterek önümüzdeki seçimlerin çok önemli olduğunu söyleyen 24.Dönem CHP Milletvekili Adayı CHP Çukurova Belediye Başkan A. Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Murat Öztanrıöver,”Her yerde her fırsatta bir araya gelerek el ele, kol kola, omuz omuza olmalıyız. Düşünen, değerlendirebilen, fikir üretebilen ve kendi kararlarını özgürce verebilen bireylerin tek ses olabilmeleri kolay değildir, ancak tek ses olduğumuzda ortaya çok güçlü bir birliktelikler çıkar” dedi.

Bu Yanlış Gidişata “Dur” Demeliyiz

Öztranrıöver, “Önümüzdeki belediye seçimleri her zamanki seçimlerden çok daha önemlidir. Türkiye Cumhuriyeti adı altında layık, demokratik, sosyal, hukuk devletinin devamlılığını isteyen ve Mustafa kemal Atatürk’ün ışığında aydınlanmayı hedefleyen bütün yurttaşların, sivil toplum örgütlerinin, meslek odalarının, esnaf sanatkârların, işçilerin, memurların emeklilerin ve çiftçilerin el ele, kol kola, omuz omuza birlikte hareket ederek, memleketin bu kötü gidişatına “dur” demeleri gerekmektedir. Belediye seçimlerinde yapılacak hataların ve yanlışlıkların telafisi mümkün değildir. Bu seçimlerin hemen arkasından yapılacak genel seçimlerin kaderi de kısmen bu seçimlerde belli olacaktır. Bu seferki seçimler, milli mücadele ile kazanılmış mirasları koruyabilmenin son şansıdır. Bütün seçmenler, önümüzdeki seçimlerde oy kullanırken çok daha dikkatli olmalıdırlar.  Belediye seçimleri, bu yanlış gidişata “dur” demenin son fırsatıdır” diye konuştu.

YORUM YAP