Gündem Adana

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

OKULLARARASI YILDIZ GENÇLER YÜZME YARIŞMALARI

OKULLARARASI YILDIZ GENÇLER YÜZME YARIŞMALARI
28 Şubat 2014 - 13:37

YUZMEAdana’da iki gün süren Okullararası Yıldız Gençler bayan ve erkek Yüzme İl Birinciliği  serbest, kurbağalama, kelebek, sırtüstü ve ferdi karışık kategorilerinde yapılan müsabakalarla sona erdi.

Rıza Salih Saray Kapalı Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen “Okullararası Yıldız Gençler Yüzme Müsabakaları”na 16’sı bayan  toplam 39 sporcu katıldı. Müsabakaları sporcu velileri ve okul yöneticileri izledi.

Müsabakalarda dereceye giren sporcuların isimleri ve okulları şöyle:

Serbest Yıldız Erkekler: 50  metre Eren Ömer Cihangir- Devlet Su İşleri(DSİ) Baraj Ortaokulu ,100 metre Taha Yusuf Can- Cebesoy Ortaokulu,200 ve 400 metre Yiğit Ahmet Güzelce -Özel Çukurova Bilfen Okulları

Kurbağalama Yıldızlar Erkek:50 metre Tutkun Birkan Şahoğlu- Özel Çukurova Bilfen Okulları ,100 ve 200 metre Ahmet Şengül- Vakıflar Ortaokulu

Sırtüstü Yıldız Erkekler:50 ve 200 metre Taha Yusuf Can- Cebesoy Ortaokulu

Kelebek  Yıldız Erkekler:100 metre Tutkun Birkan Şahoğlu -Özel Çukurova Bilfen Okulları ,200 metre Kerim Boz -Cebesoy Ortaokulu

Ferdi Karışık Yıldız Erkekler:200 metre Ahmet Şangül- Vakıflar Ortaokulu

Serbest Yıldız Bayanalar: 50 metre Bengisu Aksu- Cebesoy Ortaokulu,100 metre İlsu Aldatmaz -Özel Doğa Kolej,200 metre Şeval Aslan Kılıcarslan- Ortaokulu,400 metre Deniz Akcan- Buhara Ortaokulu

Kurbağalama Yıldız Bayanlar :100 ve 200 metre İlsu Aldatmaz- Özel Doğa Koleji

Sırtüstü Yıldız Bayanlar :100 ve 200 metre Bengisu Aksu -Cebesoy Ortaokulu

Kelebek Yıldız Bayanlar: 50 metre Deniz Akcan-Buhara Ortaokulu,100 metre Asu Aslıhan Taşkın-Özel Başkent Okulları

Ferdi Karışık:200 metre İlsu Aldatmaz- Özel Doğa Koleji.

Müsabaka da dereceye giren sporculara madalyalarını Gençlik Spor  Yüzme Baş  Antrenörü Nesrin Olgun Arslan,Yüzme Tesisi Amiri Selçuk Babacan,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi Şefi Hanifi Altun, müsabaka hakemleri ile beden eğitimi öğretmenleri verdiler.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P