DOLAR23,5039% 1.67
EURO25,4134% 1.31
STERLIN29,6174% 1.26
FRANG26,1709% 1.59
ALTIN1.483,85% 1,55
BITCOIN627.3250.136

NİĞDELİLERDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Yayınlanma Tarihi :
NİĞDELİLERDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

mhp_tanitim_destekMilliyetçi hareket partisi (MHP) Seyhan Belediye Meclis Üyesi A.Adayı Ali Özel yaklaşık 800 kişi ile yeraltı treni balo salonunda, a Adaylığı tanıtımını yaptı. Miting havasında geçen tanıtım töreninde Niğdeliler Ali Özel’le MHP de kenetlendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Seyhan İlçe Belediye Meclis Üyesi A.Adayı Ali Özel 800 kişi ile yeraltı treni balo salonunda A.Aday adaylığı tanıtımını yaptı. Tanıtıma. MYK üyesi eski milletvekili Yılmaz Tankut, Ceyhan belediye başkanı, Büyükşehir belediye başkan adayı Hüseyin Sözlü, Seyhan belediye başkan adayı Abdullah Çalışkan, Yüreğir Belediye başkan adayı Yücel Bayram, Pozantı Belediye Başkanı, Mustafa Çay, MHP Seyhan ilçe başkanı Yusuf Kanlı, MHP Niğde Çamardı ilçe başkan yardımcısı Mutlu Karadağ, Çamardı belediye başkan adayı Selahattin Uğur Çamardı belediye encümen üyesi adayı Fethi Kakız ile Özelin çalışma arkadaşları Duran Şahin, İsa Ecemiş, Hasan Ali Doğan, Ahmet Öz, Arif Yıldız ile yüzlerce Niğdeli hem şehirlileri katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Seyhan ilçe belediye meclis üyesi a.Adayı Ali Özel, temiz toplum, temiz siyaset anlayışıyla hem şehirlilerime hizmet etmek için bu göreve talip oldum. İnşallah bu dönem başta önce Ülkemiz olmak üzere Adana da MHP yılı olacaktır. Beni bu günümde yalnız bırakmayan önce aday adaylarım, basının güzide temsilcilerine ve tüm Niğdeli hem şehirlilerime çok teşekkür ederim. Yolumuz açık olsun dedi.

 

YORUM YAP