Ankara Escortları

DOLAR32,1954% 0.12
EURO34,9168% -0.16
STERLIN41,0452% 0.28
FRANG35,2324% -0.17
ALTIN2.476,04% -1,08
BITCOIN69.794,64-1.136

NE DİYEREK YOLA ÇIKTI…

Yayınlanma Tarihi :
NE DİYEREK YOLA ÇIKTI…

ahmet_erdogan_mhpMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Ahmet Erdoğan, “Yükümüz hizmet, rotamız Seyhan. Sevgimizle, saygımızla, heyecanımızla, yüreğimizle geliyoruz” dedi.

Atom Karınca Mahalle Turunda

Çalışkanlığı ve üretkenliği ile bilinen, ‘Atom karınca’ namıyla öne çıkan, Seyhan’da fırtına estirmeye devam eden MHP Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Ahmet Erdoğan dört mahalleyi birden gezdi. Yeşilyurt, Sümer, Mithatpaşa, Denizli ve İstiklal mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Erdoğan, önemli mesajlar verdi.

Hüseyin Sözlü Bir Şans

Erdoğan, Ceyhan Belediye Başkanı MHP’li Hüseyin Sözlü’nün Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilecek olması konusuna değinerek “Sayın Sözlü, Ceyhan’da 3 dönem büyük hizmetler gerçekleştirmiş hizmet ehli bir ağabeyimiz. Kendisinin Adana’da Büyükşehir’de olması, Adana için bir şanstır. ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim, sonra ben’ anlayışıyla hep birlikte çok çalışacağız. Milliyetçi Hareket, doğup büyüdüğü bu kentte yeni bir tarih sayfası aralayacak. Karmaşanın olmadığı, huzur ve güvenin üst seviyede olduğu, sosyal adalet ve eşitliğin zirve yaptığı bir Adana, bir Seyhan hedefliyoruz” ifadesini kullandı.

“Ya Allah” Deyip Yola Çıktık

Erdoğan “Ben şunu bilir şunu söylerim… Sevgiyle, saygıyla her mesele çözülür. Yeter ki birbirimizi sevelim, birbirimizi sayalım. Nerede doğmuş olursanız olun, hangi partiye oy vermiş olursanız olun. Hepimizin en önemli ortak paydası insan olmak. Vatanımız, bayrağımız, ezanımız bir. Adana, Seyhan ortak sevdamız. Niyetimiz sadece hizmet. ‘Yükümüz hizmet, rotamız Seyhan’ dedik, ‘Ya Allah bismillah’ deyip çıktık yola çıktık.” diye konuştu.

Bahçeli’nin Öğrettiği Düstur

MHP Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Erdoğan “Mücadelemiz milletimiz için, sizin için. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin bizlere öğrettiği, hemen her siyasetçinin örnek aldığı düsturda 76 milyonun tamamını kucaklamak vardır. Bizler de Seyhan’da hiç kimseyi ötekileştirmeden, herkesi bir ve eşit görüyor, hepsini seviyoruz. Seyhan’a sevgimizle, saygımızla, heyecanımızla, yüreğimizle geliyoruz.” ifadesini kullandı.

Bu Hasleti Seyhan’a Taşıyacağız

Erdoğan şöyle devam etti:

“Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde Milliyetçi Hareket, bu ülkenin birliğini, dirliğini, kardeşliğini, huzur ve refahını, menfaatlerini en yüksek hassasiyetle savunuyor. Milletimizin menfaatine halel geldiğini gördüğü anda en net tavrı ve duruşu gösteriyor. Aziz milletimizin, kutlu devletimizin sahip olduğu imkanların ve bütün kaynakların sadece sahibinin, yani sizlerin menfaatinde kullanılmasının mücadelesini veriyor. İşte bu ilkeyi, bu değişmez hasleti, bu dik duruşu, net tavrı da artık Seyhan’da hayata geçirmek gerektiğine inanıyoruz.”

Ahmet Erdoğan’dan Bir İlk

MHP Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Ahmet Erdoğan, bugüne kadar Seyhan’da görev yapan belediye başkanlarına teşekkür ederek büyük bir centilmenlik ve tevazu ile siyasetçilere örnek oldu. Bu tavrını ve tarzını duvar ilanlarında da gösteren Erdoğan “Ama artık yeter diyoruz. Onun için onlara ’emanetimizi geri verin’ diyoruz. ‘Hizmet ehline, gönül erlerine yol açın’ diyoruz. Bunun için sizden MHP’nin kadrolarına yetki istiyoruz.” dedi.

YORUM YAP