DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

‘NE ALDATAN OLDUK, NE ALDANAN’

Yayınlanma Tarihi :
‘NE ALDATAN OLDUK, NE ALDANAN’

CELIKCANYüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan çalışmalarını sürdürüyor. Gittiği her mahallede vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Çelikcan ‘Ne aldatan olduk, ne aldanan.’ İyi niyetimizi ve dürüstlüğümüzü gören vatandaşlarımız bize sahip çıkıyor. Bundan sonra da çalışmalarımızı ayrım yapmadan ve dürüstçe devam edeceğiz.’ dedi.

Seçimi kazanmak için rakiplerin her türlü iftira atmaktan çekinmediklerini belirten Çelikcan Ş.Erkut, Ulubatlı  Hasan , S.Eyyübi , Yeşilbağlar Maha, Kışla ve Yunus Emre Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların boş vaatlere kanmamasını isteyen Çelikcan ‘Benim vatandaşlarımızdan isteğim boş ve yalan vaatlerde bulunanlara kimse itibar etmesin. Biz bu güne kadar ne söz verdiysek hepsini gerçekleştirdik. Bundan sonra yapamayacağımız hiç bir sözü vatandaşlarımıza vermeyiz. Öncelikli olarak söz verdiğimiz 11 adet kültür evi ve taziye evi vatandaşlarımızın hizmetinde. Kültür Merkezi tüm Adana’ya hitap edecektir. Kapalı semt pazarımızı tamamladık. Bunların sayısını artıracağız. İhtiyacı olan bölgelere kapalı semt pazarı yaparak vatandaşlarımızın daha rahat ortamlarda alışveriş yapmalarını sağlayacağız.’ şeklinde konuştu.

ABDULLAH TORUN DENEYİMLİ VE ÇALIŞKAN BİR İNSAN

Gittiği her mahallede vatandaşlar  tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Çelikcan gösterilen ilgi için teşekkür etti. Yapılacak olan seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkanlığının da çok önemli olduğunu belirten Çelikcan ‘Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Abdullah Torun deneyimli çalışkan bir arkadaşımız. Büyükşehir Belediyesi’ni de alarak birlik ve beraberlik içerisinde hizmetlerimizi yürütelim.Adana’yı AK Belediyecilik hizmetleriyle tanıştıralım.’ şeklinde konuştu.

 

YORUM YAP