Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.977,990.03

MUTLULUKLAR DİLERİZ

Yayınlanma Tarihi :
MUTLULUKLAR DİLERİZ

basridugunAdana’nın güzel kızlarından Özlem Gül Baş ve Ömür Sürmegözlüer, geçtiğimiz günlerde yapılan düğün töreniyle dünya evine girdiler. Oldukça neşeli bir ortamda geçen düğün töreni sonunda ise genç çiftler balayı için Kapadokya’ya gidip bir hafta tatil yaptılar.

Safir Balo Salonu’bda gerçekleşen düğün törenine Baş ve Sürmegözlüer’in aileri yakın dostlarından oluşan geniş bir katılım oldu. Ev hanımı olan ve Özlem Gül Baş ve Yavuz Selim OrtaokuluTürkçe öğretmeni olan Ömür Sürmegözlüer, salona alkışlar içinde girerek ilk danslarını yaptılar. Oldukça mutlu oldukları gözlenen genç çiftler Özlem Gül- Ömür Sürmegözlüer, dansın ardından ise ilk olarak davetlilerle ilgilendiler. Sürmegözlüer çifti salonda kendilerini yalnız bırakmayan akraba ve dostlarının masalarına giderek “Hoş geldiniz” demeyi de ihmal etmediler.

basribasDüğün boyunca ise yerlerinde hiç oturmayan Özlem – Ömür Sürmegözlüer çifti yakınlarıyla bol bol oynamayı da ihmal etmediler. Gelin Özlem Gül’e kuşaklarını ağabeyi Gazeteci A. Basri Baş ile yiğeni Çağrı Batuk taktı. Kuşak merasiminin ardından ise genç çiftler yine gönüllerince eğlendiler. Gelinin babası Battal Baş ve damadın anne-babası Nur-Abdurrahman Sürmegözlüer, çocuklarının bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dost ve akrabalarına teşekkür ettiler.

Özlem Gül- Ömür Sürmegözlüer çifti ise” Bizleri bu mutlu günümüzde uzaktan ve yakından gelerek yalnız bırakmayan akraba ve yakınlarımıza sonsuz teşekkürler. “diyerek mutluluklarını dile getirdiler. Düğün geç saatlere kadar neşe içinde devam etti. Bu arada düğünün ertesi gün ise genç çiftler bir haftalık balayı tatillerini ise Kapodokya’da geçirdiler.

YORUM YAP