Ankara Escortları

DOLAR32,2042% 0.07
EURO35,0412% 0.13
STERLIN40,9907% 0.14
FRANG35,4255% 0.22
ALTIN2.504,08% -0,25
BITCOIN70.990,006.088

MUHTEŞEM SÜNNET TÖRENİ

Yayınlanma Tarihi :
MUHTEŞEM SÜNNET TÖRENİ

sunnet9 sunnet1Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Genel Sekreteri Mehmet Ömer Üney’in oğulları Mehmet ve Seyit Ali, erkekliğe ilk adımı attı. Basın, siyaset ve iş dünyasını buluşturan sünnet töreninde objektiflere de renkli görüntüler yansıdı. Beyaz bir atın sırtında tören alanına gelen Üney ailesinin minik fertleri, hayatlarının belki de en anlamlı gününde mutluluklarını sevenleriyle paylaştı.

sunnet6 sunnet18ADANA – Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Genel Sekreteri M. Ömer Üney’in oğulları Mehmet ve Seyit Ali, erkekliğe ilk adımı attı. Basın, siyaset ve iş dünyasını buluşturan sünnet töreninde Üney kardeşler, beyaz bir atın sırtında tören alanına gelirken, objektiflere de renkli görüntüler yansıdı.

sunnet15 sunnet13 sunnet12 sunnet11KEMAL KILIÇDAROĞLU KUTLADI

Komshu Restaurant’ta gerçekleştirilen görkemli sünnet törenine; CHP Adana milletvekilleri Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş ve Elif Doğan Türkmen, 23. Dönem Adana Milletvekili Hulusi Güvel, ÇGC Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir, Adana Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sönmez, İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Nazım Biçer, Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Mehmet Mak, Organize Sanayi Bölgesi İşadamları Derneği Başkanı Mustafa Akalın, Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Başkanı Adnan Poyraz, CHP Adana milletvekili adayları Müzeyyen Şevkin, Rukiye Çinkılıç, Mustafa Bilgilioğlu ve Yüksel Karaaslan, Büyükşehir ve Seyhan Belediye Meclis Üyesi Ulaş Çetinkaya, Çukurova Belediye Meclis Üyesi Saim İnce, ADSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Öncül ve Oktay Özbiçer,  ÇGC Yönetim Kurulu Üyeleri Sabit Özkeser, Aliye Gültekin, Mustafa Özke, Altın Koza Eski Başkanı ve meclis üyesi Bekir Sıtkı Özer, İşadamı Mustafa Kaya ve Mehmet Yücel, ÇGC çalışanları, gazeteciler ile birlikte çok sayıda davetli katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve çok sayıda genel başkan yardımcısı ile milletvekilinin kutlama telgrafı yolladığı törene katılamayanlar, çiçek ve çelenkleriyle töreni selamladı.

sunnet10 sunnet8 sunnet4ÜNEY KARDEŞLER BEYAZ ATTA

Açık havada gerçekleştirilen sünnet düğününde Mehmet Ömer Üney, eşi Özgül Üney ile birlikte davetlileri kapıda karşıladı. Konukların yerlerini almasının ardından Mehmet ve Seyit Ali Üney kardeşler, beyaz bir atın üzerinde davul zurna eşliğinde tören alanına geldi. Konfetilerle alana giriş yapan Üney kardeşlere, davetliler de alkışlarıyla destek verdi, ortaya da renkli görüntüler çıktı.

sunnet10 sunnet5 sunnet2OMUZ OMUZA HALAYLAR ÇEKİLDİ

Küçük Mehmet Üney’in kirveliğini CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer ve gazeteci Yusuf Baştuğ üstlenirken, minik Seyit Ali’nin kirveliğini de ADSİAD Başkanı Süleyman Sönmez ile gazeteci Soner Kan üstlendi. Gecede davul zurna eşliğinde omuz omuza halaylar çekilirken, kendine güvenenler pistte çifte telli oynayıp hünerlerini sergiledi.

SÜNNET KINASI YAKILDI

Üney kardeşler için törende ayrıca ‘kına gecesi’ de düzenlendi. Mehmet ve Seyit Ali Üney’e kınalarını kirveleri yaktı. Gecenin sürprizi ise, 5 katlı dev pasta oldu. Üney kardeşler, pastayı kesmekte zorlanırken, yardımlarına da kirveleri yetişti. Sünnet töreni, gecenin ilerleyen saatlerinde halaylarla son buldu.

YORUM YAP