DOLAR21,2173% 1.23
EURO22,8008% 1.39
STERLIN26,4291% 0.66
FRANG23,2956% 0.99
ALTIN1.325,84% 0,97
BITCOIN26.754,46-1.63

MUHTARLARIMIZ, “UÇ BEYLERİMİZ” OLACAK

Yayınlanma Tarihi :
MUHTARLARIMIZ, “UÇ BEYLERİMİZ” OLACAK

torun_muhtarlarSeçim çalışmaları kapsamındaki yoğun programını sürdüren Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Sarıçam İlçesi muhtarlarıyla bir araya geldi.

Muhtarlarımızın Sesine Kulak Vereceğiz

Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, Ak Parti Adana İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse ve Sarıçam İlçe Başkanı Cengiz Yalman’ın da katıldığı toplantıda muhtarlara hitaben konuşan Abdullah Torun, “Yerel yönetimler ve halkımız arasında köprü görevi üstlenen, vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için aracı olan muhtarlarımızla ele ele,  gönül gönüle, omuz omuza vererek, hizmet bayrağımızı çok daha güçlü şekilde dalgalandıracağız. 30 Mart seçimlerinin ardından, ‘Ak belediyecilik, Ak Hizmetler’ anlayışımızla,   Sarıçam’a ve tüm Adana’ya hizmetlerin en güzelini yapacağız. Hizmet yolumuzdaki uç beylerimiz olarak gördüğümüz ve sesinize her zaman kulak vereceğimiz siz değerli muhtarlarımız aracılığıyla tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum;  Verdiğim her sözü yerine getireceğimden en ufak bir kuşkunuz olmasın” dedi.

İlçe Belediyelerimiz Hizmetlerini Katlayacak

Muhtarların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşmasını sürdüren Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, mutlu bir toplum oluşturmanın yolunun mahallelerden geçtiğine dikkat çekerken, “Halkımızın yüzünün gülmesi için, yaşadığı bölgeye hizmet götürmek mutlak bir zorunluluktur. Yerel yöneticilerin asli görevi, mikro ve makro projelerle daha yaşanılabilir bir kent oluşturarak, toplumun tüm kesimlerini hizmetle buluşturmaktır.  Allah’ın izni ile seçimlerden sonra Adana’mız için yepyeni bir dönem başlayacak ve büyükşehir Belediyesinin öncülüğü ve himayesinde, tüm ilçe belediyelerimiz hizmetlerini kat be kat arttıracak” dile konuştu.

“Torun İle Adana Hak Ettiği Hizmetleri Alacak”

Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci ise konuşmasında, yeni yasa ile birlikte Büyükşehir Belediyelerinin görev ve sorumluluk alanlarının artmasıyla, ilçe belediyelerinin Büyükşehir Belediyesi’nin ilgi ve desteğine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyacağını vurguladı. Zenbilci, “Çok iyi bildiğim üzere, Sayın Torun’un en büyük özelliği verdiği her sözün takipçisi olması ve yerine getirmesi. Sayın Torun, ne söz verdiyse yerine getiriyor. Dolayısıyla, inşallah önümüzdeki seçimlerin ardından Sayın Torun’un yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi’nin, ilçe belediyelerine çok büyük destek vereceğine ve kentimizin tüm ilçelerinizi hizmetlerle buluşturacağına yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.  Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun’un, projelerinden kısaca bahsettiği toplantı, muhtarların destek mesajlarıyla son buldu.

 

YORUM YAP