Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

MUHTARLARDAN AV. TÜRKMEN’E DESTEK SÖZÜ

Yayınlanma Tarihi :
MUHTARLARDAN AV. TÜRKMEN’E DESTEK SÖZÜ

elif_dogan_muhtarlarÇukurova ilçesindeki muhtarlar CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen onuruna verilen yemekte buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, Kabasakal Mahallesi Muhtarı Bayram Bolat’ın onuruna verdiği yemekte Çukurovalı muhtarlarla bir araya geldi.

Güzelyalı, Şambayadı, Kabasakal, Esentepe, Çiçekli, 100. Yıl, Salbaş, Beyazevler, Mahfesığmaz ve Huzurevleri mahallelerinin muhtarları, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Adana Şube Başkanı Bülent Dönertaş ile CHP il ve ilçe yöneticilerinin de katıldığı yemekte muhtarlar Av. Türkmen’in yanında olduklarını söylediler.

CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen’in dört dörtlük bir insan olduğunu vurgulayan muhtarlar, “Elif hanımın dürüstlüğüne inanıyor ve kendisini belediye başkanlığı yolunda sonuna kadar destekliyoruz” dediler.

Av. Türkmen ise onuruna verilen yemekten dolayı Kabasakal Mahallesi Muhtarı Bayram Bolat’a ve kendisine destek veren muhtarlara teşekkür etti. Çukurova’yı Adana’nın parlayan yıldızı yapmak için yola çıktığını dile getiren Av. Türkmen, Çukurova’ya kadın eli değmesi gerektiğini belirtti. Av. Türkmen, “Çukurova’nın sorunlarını ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Bunlar için projelerimizi hazırlamaya başladık. Kadın eli değdiğinde Çukurova’nın çiçek gibi olacağına tüm Adana tanık olacak” diye konuştu.

Çukurova’nın temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra ilçe halkının her kesimine hitap eden sosyal belediyecilik hizmetlerine ihtiyacı olduğunu kaydeden Av. Türkmen, Türkiye’ye örnek olacak bir sosyal belediyecilik  anlayışını hakim kılacaklarını sözlerine ekledi.

YORUM YAP