Gündem Adana

MİTİNG GÜNÜ DEĞİŞTİ

MİTİNG GÜNÜ DEĞİŞTİ
01 Ekim 2013 - 17:07

ziyaeddin_yagciAK Parti’nin Adana’da yapacağı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşacağı miting 5 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da İstasyon Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

5 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da İstasyon Meydanı’nda yapılacak olan mitingden sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Adana’da kalacak ve Pazar günü Kozan’da saat 12.00’de, Ceyhan’da ise saat 15.00’de ki mitinglere katılacak.

Beklenmedik bu değişiklik için Adanalılardan özür dileyen AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, “Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Cumartesi günü saat 16’da İstasyon Meydanı’nda halkımıza hitap edecek ve Adana’da kalacaktır. Başbakanımızın Adana’ya bir gün önce gelmesi aslında bizleri daha da sevindirmiştir. Bu durum Başbakanımızın Adana’ya ne kadar önem verdiğini de gösteriyor. Ayrıca Kozan ve Ceyhan ilçelerimizde mitingler yapacak olan Başbakanımız, halkımızla kucaklaşıp onlara da hitap edeceklerdir. 5 Ekim Cumartesi günü saat 16’da ki mitingimiz ile Kozan’da saat 12’de, Ceyhan’da ise saat 15’de gerçekleşecek olan mitinglerimize tüm halkımız davet ediyorum” dedi.