Ankara Escortları

DOLAR32,2035% 0.06
EURO35,0412% 0.13
STERLIN40,9918% 0.13
FRANG35,4314% 0.23
ALTIN2.503,31% -0,28
BITCOIN71.263,646.316

MİLLETVEKİLLERİ ŞAHİN ÖZER’İ ZİYARET ETTİ

Yayınlanma Tarihi :
MİLLETVEKİLLERİ ŞAHİN ÖZER’İ ZİYARET ETTİ

sahinozerCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer ve CHP İzmir Milletvekili ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Eski Başkanı Atilla Sertel, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir’le birlikte gazeteci Şahin Özer’i cezaevinde ziyaret etti.
Ceyhan Açık Ceza ve Tutuk Evi’nde günlerinin geçmesini bekleyen gazeteci Şahin Özer’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Tümer, Sertel ve Esendemir, Türkiye’de gazetecilerin zor şartlar altında görev yapmaya çalıştığını vurguladı.
Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şahin Özer’in radyosunda dinlettiği bir şarkıdan dolayı aylarca tutuklu kalmasından duydukları üzüntüyü paylaşan Tümer, Sertel ve Esendemir, “Yerel gazete, radyo ve televizyonlar aylık masraflarını karşılayamaz durumda yaşam mücadelesi veriyor. Basın özgürlüğü konusunda da büyük sıkıntıların yaşandığı ülkemizde gazeteci arkadaşlarımızın içinde bulunduğu zorluklar göz önüne alınarak hareket edilmeli. Şahin arkadaşımızı bir an önce aramızda görmeyi diliyoruz” diye konuştu.
Özer de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Özer, “Bu zorlu günlerimde beni yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM YAP