Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.064,410.266

MERTCAN, BALCALI’DA TEDAVİ GÖRECEK

Yayınlanma Tarihi :
MERTCAN, BALCALI’DA TEDAVİ GÖRECEK

mesutmercanTRT’nin bir döneme damgasını vuran en önemli spikeri Mesut Mertcan yaşadığı bir takım rahatsızlıklardan dolayı ve genel sağlık kontrolleri için Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’nde bir süre tedavi görecek.

TRT Çukurova Radyosun da başlayan spikerlik serüveninde daha sonra kurumun en önemli seslerinden biri olan emekli TRT Spikeri Mesut Mertcan bir süredir huzur evinde kalıyordu. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof Dr. Yeşim Taşova Mertcan’ı hem rahatsızlıkları hem de genel sağlık kontrolleri için hastanede yatarak tedavi görmesi konusunda ikna etti.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti eski Başkanı Kurtar Çakın ve Fashion Vip dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kurtul Çakın ile birlikte Başhekim Yeşim Taşova’yı ziyaret eden Mesut Mertcan kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti ve bir an önce sağlığına kavuşmak istediğini dile getirdi.

Başhekim Taşova’da TRT gibi bir kurumun bir döneme damgasını vurmuş ünlü bir spikerinin ziyaretlerine gelmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Taşova, Mesut Bey’in bir takım rahatsızlıklarının olduğunu duyduklarını ve bunun için genel kontrol amaçlı hastanede misafir etmek istediklerini belirterek bu konuda gerekli işlemleri başlattı.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ise Mertcan gibi değerli bir meslektaşlarına gösterilen yakınlık ve gerçekleştirilecek tedavi dolayısıyla Başhekim Taşova’ya teşekkür ederken Balcalı Hastanesi’nin basın camiasına son derece yakın davrandığını bu bağlamda gerek haber gerekse gazetecilerin sağlık sorunlarının tedavisindeki duyarlılığa da ayrıca bir parantez açmak gerektiğinin altını çizdi.

YORUM YAP