Gündem Adana

MAHMUT TEZCAN ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

MAHMUT TEZCAN ÇALIŞMALARINA BAŞLADI
29 Ağustos 2018 - 11:20

mahmuttezcanAk Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Mahmut Tezcan, Gülbahçesi ve Dumlupınar Mahalleleri ziyaretinde halkın büyük teveccühü ile karşılaştı.

Adana’nın kronikleşmiş sorunlarına köklü çözümler üretebilecek bilgi ve birikime sahip Mahmut Tezcan Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklamasıyla birlikte kentte büyük bir coşku oluştu. Mahmut Tezcan son olarak Seyhan İlçesindeki Doğu kökenli vatandaşların çoğunluk ile yaşadığı Gülbahçesi ve Dumlupınar Mahallelerini ziyaret etti.

HİZMET HALKIN AYAĞINA GELECEK

Ziyarette mahalle muhtarları ve halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mahmut Tezcan Yaşlı-genç, kadın-erkek tokalaşmadık el bırakmadı. Mahalle sakinlerinin ve muhtarların sorunlarını dinleyerek yerinde inceleyen Mahmut Tezcan “Her yaptığımız işte önce vatandaş diyeceğiz. Hiçbir vatandaşımız nasıl mağdur olmaz ona bakacağız. Hizmet artık halkımızın ayağına gelecek.” Diye konuştu.

GELECEK 50-100 YILLIK HİZMET ÜRETECEĞİM

Her iki mahalle sakinleriyle yaptığı görüşmelerde şehri nasıl yöneteceğini anlatan Mahmut Tezcan “Yöneticiler bugüne kadar şehrin sorunlarını ya halı altına süpürdüler ya da pansuman tedbirler uygulayarak günü kurtarmaya çalıştılar. Gelinen noktada bu tarz yaklaşımlarda Adana’mızı maalesef diğer büyükşehirlere nazaran hep geriletti ve halkın hizmet alma hakkı gasp edildi. Yüce Mevla’m nasip eder de seçilirsem eğer Adana’mızın sorunlarına köklü çözümler üreterek 50 yıllık 100 yıllık planlar uygulayacağız. Artık gerçek hizmeti görecek vatandaşlarımız.” Dedi.