DOLAR20,9783% 0.73
EURO22,5975% -0.26
STERLIN26,4130% -0.37
FRANG23,0886% 0.38
ALTIN1.313,16% -0,69
BITCOIN27.169,450.463

“LOKMA BİZDEN, DUA SİZDEN”

Yayınlanma Tarihi :
“LOKMA BİZDEN, DUA SİZDEN”

chp_de_birlik_mesajiCumhuriyet Halk Partisi (CHP), ‘Lokma Bizden, Dua Sizden’ projesi kapsamında Hadırlı’daki Cafer-i Tayyar Türbesi’nin onarımını üstlendi.

CHP Parti Okulu’nda eğitimci eğitimi alan CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve CHP Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, proje kapsamında çeşitli okullar ve dini alanların bulunduğunu söyledi. Cafer-i Tayyar Türbesi’nin düzenleme işinin tamamlanması ve Mevlid Kandili olması nedeniyle türbede Kur’an okunurken davetlilere etli pilav ikram edildi.
Av. Rukiye Çinkılıç ile birlikte türbenin düzenleme projesinde CHP’liler Ramazan Atikaslan, Av. Remzi Ümit Atay, Av. Atıf Akçal, Menderes Şeflek, Sevinç Çetin ve Bünyamin Kıraç da bulunuyor.

Proje bitiminde biraraya gelen CHP’liler birlik ve beraberlik mesajı verirken, halkın yaşam alanlarına ve dini vecibelerini yerine getirmelerine her kesin her kesimin saygı duyması gerektiği belirtildi.

Cafer-i Tayyar Türbesi bahçesindeki etkinliğe ADSİAD ve ÇUKUROVA SİFED Başkanı Süleyman Sönmez, CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Akif Kemal Akay, CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Erkan Karakaya, CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Zeynep Serap Baltacı, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Babayiğit, CHP İl ve ilçe ile Kadın Kolları yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

YORUM YAP