Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.815,151.848

“LAF DEĞİL HİZMET İÇİN GÖREVE HAZIRIM”

Yayınlanma Tarihi :
“LAF DEĞİL HİZMET İÇİN GÖREVE HAZIRIM”

yucel_bayramMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, Mustafa Oflaz ve dava arkadaşları ile sabah kahvaltısında bir araya geldiler. Mustafa Oflaz, tüm eski dava arkadaşlarıyla birlikte Bayram’a destek olacaklarının sözünü verdiler.

Dürüst kişiliği, sevecen ve babacan tavırlarıyla bilinen, herkesi seven ve sevilen Yücel Bayram, Yüreğirlinin gönlüne taht kurarken, kendisine verilen destekler çığ gibi artıyor. Yücel Bayram’la Çelemli Kafede sabah kahvaltısında bir araya gelen Mustafa Oflaz ve dava arkadaşları, “Biz her gün gruplar halinde bir araya geliyoruz. Yüreğir için en iyi hizmetin verilmesini istiyoruz. Yüreğir yıllardır ihmal edildi. Bunun için sizin etrafınızda kenetleneceğiz. 30 Mart’ta kazanan Yüreğirli olacak inşallah” dedi.

MHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram da, “Ben laf değil, hizmet üretmeye geliyorum. Yüreğir’i yaşanabilir bir şehir yapmak için projelerim hazır.  Göreve geldiğimde bu projelerimi bir bir uygulayıp hayata geçireceğim. Yüreğir’i bu makûs kaderinden kurtarmak için Yüreğir’e yüreğimi koydum. Yüreğirli ilk defa bir değişiklik yaşayacak. Ben ulaşılamayan değil, her gün aranızda olan ulaşılabilir bir başkan olacağım.  Yıllarca hizmetten yoksun bırakılan mahallelere hizmet götüreceğim.  Yüreğir’de yaşayan biri olarak Yüreğir’in sıkıntılarını en iyi bilenlerden biriyim ve bu sıkıntıları gidermek için Yüreğir’e yüreğimi koydum” diye konuştu.

YORUM YAP