Ankara Escortları

DOLAR32,2042% 0.07
EURO35,0412% 0.13
STERLIN40,9907% 0.14
FRANG35,4255% 0.22
ALTIN2.504,08% -0,25
BITCOIN70.990,006.088

KÜÇÜK ÇOCUĞUN GASP ÇIĞLIĞI

Yayınlanma Tarihi :
KÜÇÜK ÇOCUĞUN GASP ÇIĞLIĞI

cocukAdana’da sokak sokak gezip, süt satan annesine yardım eden, 12 yaşındaki işitme engelli Serkan Ünaldı, yolda bir gaspçının saldırısına uğradı. Güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedilen olayda ‘müşteri’ gibi küçük çocuğa yaklaşan zanlı, Ünaldı’yı kucaklayıp, cebindeki 40 TL’yi ve seledeki sütü alıp kaçtı. Küçük çocuk çığlık atıp, gözyaşlarına boğuldu. Zanlının, 26 yaşındaki Serdar A. olduğu belirlendi, polis şimdi her yerde gaspçıyı arıyor.

SONER KAN

cocuk2ADANA – Adana’da süt satarak ailesini geçindirmeye çalışan annesine yardım eden 12 yaşındaki işitme engelli Serkan Ünaldı, hiç beklemediği bir olayın kurbanı oldu. Annesi, süt teslimatı için bir apartmana girerken, dışarıda onu bekleyen küçük çocuk, ‘müşteri’ gibi kendisine yaklaşan bir kişinin saldırısına uğradı. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayda küçük çocuğu kucaklayıp, cebinden 40 TL’sini alan saldırgan, bir süt kovasını da yanına alıp kaçtı. Polis, şimdi parmak izinden kimliğini tespit ettiği 26 yaşındaki Serdar A.’yı arıyor.

ANNESİYLE SÜT SATIYORDU

Olay, merkez ilçe Seyhan’a bağlı Huzurevleri Mahallesi’nde meydana geldi. Süt satarak geçimini sağlayan Ünaldı ailesinin 6 çocuğundan biri olan ve yüzde 80 işitme engelli olduğu

Serkan Ünaldı, sabah saatlerinde annesiyle birlikte süt satmak için evden çıktı. Anne ve oğlu, birlikte süt dağıtmaya başladı. Anne Yeter Ünaldı, süt teslimatı için bir apartmana girerken, oğlu Serkan Ünaldı da dışarıda onu beklemeye başladı. Bu esnada bir kişi, süt alma bahanesiyle küçük çocukla konuşmaya başladı.

cocuk3KÜÇÜK ÇOCUĞUN ÇIĞLIKLARI

Apartmanın güvenlik kamerasınca da saniye saniye kaydedilen olayda; Ünaldı’ya para verir gibi yapıp, para üstü almaya çalışan zanlı, küçük çocuğu kandırmayınca bu kez onu kucağına aldı. Ünaldı’nın cebindeki 40 TL’yi zorla alan şahıs, selede bulunan bir bidon sütle birlikte hızla olay yerinden uzaklaşarak, izini kaybettirdi. Çocuğun gözyaşı ve çığlıkları üzerine çevredeki vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, yaptığı araştırmada yol kenarında zanlının kaçarken bıraktığı süt kabına ulaşıp, parmak izi araştırması yaptı.

 

ÇOCUKLARIMI KURTARIN

Çalışmalar kısa sürede sonuç verdi ve zanlının, poliste daha önce de kaydı bulunan 26 yaşındaki Serdar A. olduğu tespit edildi. Polis, söz konusu şimdi söz konusu şahsı her yerde arıyor. Geçimlerini süt satarak sağladıklarını anlatan anne Yeter Ünaldı ise, “Çocuklarım sütleri verilen adreslere getiriyor. Serdar A., daha önce büyük oğlumu da gasp etmişti. Galiba bu şahıs, bir uyuşturucu bağımlısı. Yalvarıyorum, çocuklarımı bu adamdan kurtarın” diye isyan etti.

YORUM YAP