DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KROS YARIŞMASINA 80 SPORCU KATILDI

Yayınlanma Tarihi :
KROS YARIŞMASINA 80 SPORCU KATILDI

KROSAdana Muhasebeciler ve Mali Müşavirler arası kros yarışması Yaşar Kemal Yürüyüş Parkuru’nda gerçekleştirildi. Yarışmalara 80 sporcu katıldı.

Coşar, bu sezon ilkini gerçekleştirdikleri müsabakaları, geleneksel hale getireceklerini, ayrıca destek veren Adana Masterler Atletizm Spor Kulübü Başkanı Necmi Tadır ve yönetim kuruluna ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi ile Şube Müdürü Kazım Tekin’e vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.

1-7 Mart  tarihleri arasında ülke genelinde kutlanan “Muhasebeciler Haftası” etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen yarışmaların amacına ulaştığının altını çizen Coşar, “ Bu yıl ilkini düzenlediğimiz 10 kilometrelik Erkekler ve Kadınlar arası kros yarışmaları düzenleyerek masa başında oturan üyelerimiz ve personellerini daha verimli daha aktif hale getirerek spora yönlendirmeyi amaçlıyoruz.Gelecek yıl Mersin, Hatay, Osmaniye ve Niğde illerin  oda başkanlarıyla görüşerek daha kapsamlı yarışlar düzenleyerek  buradaki personellerimiz kaynaştırarak ortak yarış yapmayı planlıyoruz.”

Ayrıca yarışmalara Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Adana Oda Başkan Yardımcılarından Cemal Akbulut ve Ali Farsak ,Danışma Meclis Üyesi Mehmet Büyükyurtsever,Mali Müşavir Abdulkadir Arıkan ile Atletizm Federasyonu İl Temsilcisi Abdulkadir Uğur katıldı.

Bu arada birinci olan sporcuların ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Kazım Tekin, Türkiye Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Adana Oda Başkanı Ahmet Coşar ve  Atletizm Federasyonu İl Temsilcisi Abdulkadir Uğur verdi.

Yarışmalarda birinci olan sporculara çeyrek Cumhuriyet altını verildi. Yarışmalar katılan tüm sporculara tişört, çikolata ve su dağıtıldı.

Yarışmalar sonucunda birinci olan sporcuların isimleri şöyle:

Erkekler:

1-Murat Mazı – 39.54

2-Mehmet Aslan -40.38

3-Azizi Tahtacı -41.03

Kadınlar:

1-Yüksel Koç -49.43

2-Nihal Arık- 54.30

3-Gülşah Batman 60.40

 

 

 

YORUM YAP