Gündem Adana

KÖK HÜCRE BAĞIŞI YAYGINLAŞIYOR

KÖK HÜCRE BAĞIŞI YAYGINLAŞIYOR
40 views
30 Aralık 2018 - 15:33

kizilay (1)ADANA / Merkez Bankası Adana Şubesi, Kızılay’ın “İyilik Kervanı”na katılarak, insanı bir sorumluluğu yerine getirdi.

Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, kurumların kan ve ilik bağışında adeta birbirleriyle yarıştığını belirterek, bundan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İhtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yapılan kan ve kök hücre bağışlarının önemine dikkati çeken Başkan Ramazan Saygılı, “Son olarak Merkez Bankamızın müdürü ve çalışanlarının yaptığı kan ve kök hücre bağışı bizi mutlu etmiştir” dedi.

kizilay (2) Merkez Bankası Müdürü Emel Aksoy ise, sadece Türkiye’nin değil dünyanın iyilik dostu olan Kızılay’a katkı sunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Kzılayımızın yanında düzenli olarak durmaya özen göstereceğiz. İyi ki varsınız” diye konuştu.

Müdür Yardımcısı Mecit Subaşı’nın da katıldığı bağışta, Merkez Bankası çalışanları iyilik yapmanın onurunu yaşadılar. Kızılay Şube Başkanı Saygılı, bağışın ardından Merkez Bankası Müdürü Emel Aksoy’a teşekkür belgesi sundu.

© 2019 Gündem Adana Tüm Hakları Saklıdır.

çanakkale masaj salonu çorum masaj salonu osmaniye masaj salonu ısparta masaj salonu yozgat masaj salonu edirne masaj salonu amasya masaj salonu kırklareli masaj salonu elazığ masaj salonu kütahya masaj salonu muğla masaj salonu