DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KIRTASİYENİZ TORUN’DAN

Yayınlanma Tarihi :
KIRTASİYENİZ TORUN’DAN

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Belediye kaynaklarının gereksiz harcamalarla israf edilmesi bizimle son bulacak. Belediye gelirleri, halka hizmet olarak geri dönecek” dedi. Abdullah Torun’un“Hükümetimiz okul kitaplarını ücretsiz veriyor.  Biz de öğrencilerimizin defter, kalem, silgi vb. kırtasiye ihtiyaçlarını  karşılayacağız” müjdesi, vatandaşlarca  uzun süre alkışlandı.

kirtasiye

Seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun,  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay kılıç ve Ak Parti Adana milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç’in de katıldığı Yüreğir Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde, vatandaşlara “Ücretsiz Kırtasiye” müjdesi verdi.

SOSYAL BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ

Yerel yönetimlerde, alt ve üst yapı hizmetleri kadar, sosyal belediyeciliğin de layıkıyla yapılması gerektiğini vurgulayan Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, belediye kaynaklarının doğru ve planlı kullanımının da zorunlu olduğuna dikkat çekti. Torun, “Sosyal belediyecilik bizim işimiz. Bizim dönemimizde, metro borcu batağından kurtaracağımız Büyükşehir Belediyesi’nin kaynakları, halkımızın yararına kullanılacak. Hazırladığımız projeleri kararlılıkla bir bir yaşama geçirirken, sosyal belediyeciliğe verdiğimiz önem doğrultusunda hükümetimizin ücretsiz verdiği okul kitaplarına ek olarak, öğrencilerimizin defter, kalem, silgi vb. kırtasiye ihtiyaçlarını ücretsiz olarak biz karşılayacağız. Böylece halkımızın bütçesine katkıda bulunacağız” dedi. Torun’un bu müjdesi vatandaşlarca  uzun süre alkışlandı.

BELEDİYELER, HALKIN REFAHI VE MUTLULUĞU İÇİN VARDIR

Konuşmasında belediyelerin varlık sebebinin, halkın refahı ve mutluluğu olduğuna dikkat çeken Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Adana’mızın ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda gelişip kalkınması için hazırladığımız projelerin yaşama geçirmenin yanı sıra, sosyal belediyecilik anlamında da bir çok projemizi hızla gerçekleştireceğiz. Kadınlarımıza, yaşlılarımıza, çocuklarımıza, gençlerimize yönelik projelerimizle, çok daha mutlu bir toplum oluşturmaya büyük önem veriyoruz. 30 Mart seçimlerinin ardından halkımızın bizlere yönelik teveccühleriyle, daha mutlu ve daha huzurlu bir Adana oluşturmaya kararlıyız” şeklinde konuştu.

YORUM YAP