Gündem Adana

KİMİN ŞANSI FAZLA?

KİMİN ŞANSI FAZLA?
26 Eylül 2013 - 14:49

evsen_sozluMHP Adana Büyükşehir Adaylığı kesinleşen Hüseyin Sözlü, Yüksel Evsen için övgü dolu sözler sarfetti.

MHP Adana’yı kazanmak için çalışmalarına hız verdi. MHP Genel Merkezi yaklaşık 1 yıldır saha çalışması yürüten ve çalışmaları beğenilen Hüseyin Sözlü’yü resmi aday ilan ederek Türkiye’de bir ilki başardı.

Hüseyin Sözlü Türkiye’nin en genç belediye başkanı unvanından sonra Türkiye’de ismi netlik kazanan ilk büyükşehir adayı oldu.

Çiçeği burnunda aday deneyimli siyasetçi Hüseyin Sözlü adaylığının kesinleşmesinin ardından Akdeniz TV’ye konuk oldu.

Akdeniz TV’de Umut Yüzer’in sorularını yanıtlayan Hüseyin Sözlü, adaylığına ilişkin açıklamalar yaptıktan sonra konu Yüksel Evsen’e geldi.

Sözlü: Darısı YükseL Evsen Kardeşimin Başına

Yüksel Evsen’in partiye sonradan katılması ve geç başlaması sebebiyle geride olduğunu ancak bu farkı kapatıp öne geçtiğini söyleyen Sözlü “ Yüksel Kardeşim Sarıçam’da sonradan başlamasına rağmen oldukça fazla mesafe kat etti. Ben biraz önce tebrik ettiğinde söyledim ki darısı senin başına onun için Adana için bizler için hayırlı olur.”

Sözlü: “Sarıçam’a Ne Zaman Gitsem Evsen Orada”

Yüksel Evsen’in bölgenin evladı oldouğunun altını çizen MHP Adana Büyükşehir adayı Hüseyin Sözlü Yüksel Evsen’in çalışmaları kendi seçim bölgesinde… Ama Ben Sarıçam’ı her ziyaret ettiğimde Yüksel Evsen’i görüyorum bir kere. Her uğradığım noktada var. Halkla iyi bir teması var. Tabi bir televizyoncu olarak Yüksel popüler bir adam. Ben 3 dönemdir Belediye Başkanıyım ama Yüksel Adana’da Maşallah herkesten fazla meşhur biridir.  Adana’da Sarıçam seçim bölgesinde Tufanbeylili bir memleket çocuğu olarak oldukça yüksek performans sergiledi. Halk nezdindeki itibarını varlığını hissedilirliğini ben bizatihi gözlüyorum. Başarı noktasında da diğer aday adaylarından şansı belmki de daha fazla….”