Ankara Escortları

DOLAR32,1911% 0.02
EURO34,9700% -0.09
STERLIN40,9261% -0.03
FRANG35,3434% -0.03
ALTIN2.504,06% -0,25
BITCOIN69.602,001.811

KENTİN RUHU

Yayınlanma Tarihi :
KENTİN RUHU

kasim_pamukAK Parti Seyhan İlçe Başkanı Kasım Pamuk, Yeşilyurt, Sümer ve Hurmalı mahallelerinde yaptığı esnaf ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarda: “Esnaf halkın tercümanı ve kentin ruhudur. Esnafla irtibatı olmayan siyaset sorunları çözemez. Çünkü kent hayatı için gerekli olan can buradan geçer. Halkımızın kötü gün dostu olan esnafımızın kanaati bizim için çok önemlidir.” dedi.

Esnafın toplumun nabzını en iyi tuttuğunu ve halkın sıkıntılarını paylaştığını söyleyen Pamuk: “Esnafımız her köşe başında danışmamız gereken halk tercümanıdır. Esnafımız halkımıza tercümanlık ve kanaat önderliği yapıyor. Esnafın mahalle kültürü içindeki yeri “güler yüzlü, dürüst ve güvenilir insandır. Bu yüzden esnafımızı ihmal edemeyiz. Onların fikrini almamız elzemdir.” dedi.

Esnafın kentin görüne yüzü olduğunu belirten Pamuk: “ Gezdiğimiz esnafımız gerçekleri biliyor. Geçmişi ile bugünü karşılaştırarak insafla ve vicdanla Başbakanımıza sahip çıkıyor. Gittiğimiz her işyerinde ülkenin huzur ve istikrarı için esnafımızın AK Parti’ye teveccühüne şahitlik ediyoruz. Eskiden siyasilere çok mesafeli yaklaşan esnafımız AK Parti iktidarı ile gelen normalleşme sürecinden sonra siyasi görüşünü daha rahat ifade ediyor.” dedi.

YORUM YAP