Gündem Adana

canlisonuclar

KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN VEFASI…

KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN VEFASI…
521 views
17 Eylül 2019 - 0:52

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte vefa örneği sergiledi. Kılıçdaroğlu, hesap uzmanlığı görevinden bu yana aile dostu olan eski mesai arkadaşı Mehmet Tolga Yıldırım’ı Adana Acıbadem Hastanesi’nde yalnız bırakmadı. Kılıçdaroğlu, milletvekilleri, il başkanı, belediye başkanı ve partilileriyle birlikte hastane yönetiminden bilgi aldı. Yıldırım ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileten Kılıçdaroğlu ailesi daha sonra Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu.

Zeydan Karalar, Genel Başkanı Kılıçdaroğlu karşısında başkanlık koltuğuna oturmak istemedi. Kılıçdaroğlu, Karalar’a “Geç bakalım başkan yerine. Çok güzel oldu” şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu’na ziyaretlerde CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin, Burhanettin Bulut, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar ve parti yöneticileri eşlik etti.