Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.064,410.266

‘KATLİAMLARIN GEREKÇESİ OLAMAZ’

Yayınlanma Tarihi :
‘KATLİAMLARIN GEREKÇESİ OLAMAZ’

  fikretyeniAK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, “Dünya üzerindeki hiçbir vahşeti, hiçbir gerekçe masum gösteremeye yetmez” dedi.

  Yaşanan katliamlara tepki gösteren Başkan Fikret Yeni, “Tüm insanlık çok gecikmeden, bu konuda bir adım atmalı ve insanlık ayıbına karşı, bu zulmü durdurmak için ortak bir dil geliştirilmelidir. Dünyanın seyirci olduğu bu vahşetlerin, tüm insanlığın ruhunda oluşturduğu tahribatın, daha sonra tamiratı güç olacaktır” diye konuştu. Dünyanın, bu insanlık ayıbı karşısında sessizliğini koruyarak katliamlara destek olmaya devam ettiğini ifade eden Başkan Fikret Yeni, “İnsanlık bu kadar sessizce bu vahşeti seyrediyor. Yaşanan katliamlara sessiz kalanlar, yarın evlatlarının ve torunlarının yüzüne nasıl bakacaklar acaba? Sosyal medya hesaplarına öyle görüntüler yansıyor ki, bu görüntüler birazcık vicdan sahibi herkesin kanını dondurmaya yetiyor. Gözleri bağlı yan yana sıralanmış onlarca gencecik insan, kadın ve çocuklar. Buna ek olarak ortalıkta ifşa edilen cesetler” şeklinde konuştu.
‘BİR İNSANI ÖLDÜREN TÜM İNSANLIĞI ÖLDÜRMÜŞ GİBİ OLUR’

   Tepkisini sosyal medya hesabından da gösteren Başkan Fikret Yeni, şunları söyledi:

   “Bu vahşetleri ortaya koyanın, bunları kimin yaptığının zerre kadar önemi yok. Bir insanı öldüren tüm insanlığı öldürmüş olur çünkü. Dünya üzerindeki hiçbir vahşeti, hiçbir gerekçe masum gösteremeye yetmez. Müslümanlara her türlü zulmü reva görenlere Allah’ın hesabı mutlaka tecelli edecektir. Hiçbir milletin diğerine doğuştan kaynaklanan üstünlüğü yoktur. Hiçbir milletin de dininden ve ırkından dolayı bir başkasını katletmeye hakkı yoktur.

   Tüm insanlık çok gecikmeksizin bu konuda bir adım atmalı ve insanlık ayıbına karşı bu zulmü durdurmak için ortak bir dil geliştirilmelidir. Dünyanın seyirci olduğu vahşetin, tüm insanlığın ruhunda oluşturduğu tahribatın, daha sonra tamiratı güç olacaktır.”
SOSYAL MEDYA KULLANICILARINI UYARDI

   Sosyal medya kullanıcılarına da seslenen Başkan Fikret Yeni, “Bu caniler, yaydıkları fotoğraflarla yaptıkları katliamlardan duydukları gururu yaşamak ve müslümanları rencide etmenin derdinde. Bunun için dikkat edilmesi gereken en önemli husus, vahşetin fotoğraflarını yayınlayarak insan avcılarını sevindirmemeliyiz” dedi.

YORUM YAP