Gündem Adana

KARATAY-KAYNARCA UYUMU

KARATAY-KAYNARCA UYUMU
26 Eylül 2018 - 0:50

ikili2Adana’da bu yıl 25.’si gerçekleştirilen; ‘Uluslararası Adana Film Festivali’ kapsamında Yeşilçam’ın duayen isimlerine; ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ verildi. Ödül töreninin sunuculuğunu ise, Nefise Karatay ve Oktay Kaynarca üstlendi.  Karatay, kırmızı kıyafetiyle göz doldururken, Kaynarca da sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. İkilinin sahnedeki uyumları da dikkatlerden kaçmadı. Kaynarca, sunum esnasında hata yapan Karatay’a yardımcı olup, onu destek çıkması da objektiflere yansıdı.

ikiliSONER KAN

ADANA – Nefise Karatay, Oktay Kaynarca ile aynı sahneyi paylaştı; birlikte sunum yaptı. Kaynarca, sunum esnasında hata yapan Karatay’ın yardımına koşup, onun hatasını telafi etmeye çalışırken, ikili arasındaki samimiyet ve yakınlaşma da dikkat çekti.

USTALARA SAYGI

Adana’da bu yıl 25.’si organize edilen; ‘Uluslararası Adana Film Festivali’ kapsamında ‘Yaşam Boyu Onur Ödülleri’ de sahiplerini buldu. Yeşilçam’ın duayen isimleri Cüneyt Arkın, Muhterem Nur, Ahmet Mekin ve Süleyman Turan, söz konusu ödülün sahibi oldu. Usta isimlere düzenlenen geceyle ödülleri takdim edildi. Törenin sunuculuğunu da Nefise Karatay ve Oktay Kaynarca üstlendi.

SAMİMİ YAKINLAŞMALAR

Televizyon ekranlarında da canlı olarak yayımlanan ödül töreninde Nefise Karatay, kırmızı ve şık kıyafetiyle dikkat çekerken, Oktay Kaynarca da sempatik tavırlarıyla ilgi topladı. İkili arasında sahnedeki uyum da dikkatlerden kaçmadı. Kaynarca, bir ara sunumda hata yapan Karatay’ın yardımına koşup, onun hatasını düzeltmeye çalıştı. İkilinin samimiyeti kadar, aralarındaki yakınlaşma da objektiflere yansıdı.