Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL , Adana Belediye iş sendikası Başkanı Zeki EKER ,Karataş Belediyesi işçi temsilcisi Ali OKTAY , sendika üyeleri ve işçiler ile bir araya gelerek İşçi sözleşmeleri yapılan görüşmeler sonucu anlaşmalar sağlanarak imzalar atıldı .
Belediye iş sendikası ve işçilerin talepleri üzerine yapılan görüşme sonucunda işçilerin aldığı yevmiyeler üzerinde iyileştirmeler yapılarak iki tarafında anlaşması ile yeni işçi sözleşmesi Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL ve Belediye iş sendikası Başkanı Zeki EKER tarafından imzalandı .
Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL işçilerimizin hakları ile ilgili atılacak her adımda işçilerin yanında olduklarını , işçilerin taleplerinin kendileri için her zaman büyük önem arz ettiğini ve işçi hakları üzerine kendilerine düşen görevleri her zaman yerine getireceklerini belirterek yapılan anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını dilerim dedi .
Belediye iş sendikası Başkanı Zeki EKER Karataş Belediye Başkanına ilgilerinden dolayı teşekkür ederek anlaşmanın işçi haklarını göz önünde bulundurarak yapıldığını ve her iki taraf içinde hayırlı olacağını umut ediyorum dedi .