![İŞKAD’IN ANTALYALI KONUKLARI](https://www.gundemadana.com/wp-content/uploads/2015/12/iskad.jpg)
Kasım ayında yapılan seçimin ardından Adana İşkadınları Derneği (İŞKAD) yeni yönetim ve üyeleri Ramada Otel’de düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Yeni yönetimin üyelere tanıtıldığı etkinlikte Antalya TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) üyeleri; Aynur Nilgün, İnci Arslan, Mine Bayram Bilgici, Serap Kocaoğlu, Serpil Peker ve Nesrin Fidan’de konuk oldular.
![iskad](https://www.gundemadana.com/wp-content/uploads/2015/12/iskad.jpg)
Belgin Özçelik, ayrıca Ulusal ve Uluslararası İŞKAD projesi kapsamında devamlı görüş alışverişinde bulunmak için diğer illere ziyaretlerimiz olacak dedi ve sözlerini şöyle tamamladı. “Başka illerden iş kadını konuklarımızı Adana’da ağırlayacağız. Bugünde bu etkinliğimizde TOBB Akdeniz Kadın Girişimciler Kurulu ve Antalya GİŞKAD üyelerini de konuk ettik. Kendileriyle görüş alışverişinde bulunma fırsatı da yakaladık” dedi.
Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği Genel Sekreteri Serap Kocaoğlu ise ‘’Bu kadar güzel bir ortamda karşılandığımız için çok mutluyuz. TOBB Akdeniz KGK üyeleriyiz, aynı zamanda Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği üyeleriyiz. Hem dernek adına hem kurul adına bizi misafir ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bizde Antalya’ya İŞKAD üyelerini bekliyoruz” ifadesini kullandı.