Gündem Adana

İDDİALI

İDDİALI
03 Ekim 2013 - 16:24

mustafa_akkusMHP Seyhan Belediye Başkan aday adayı Mustafa Akkuş, hizmet anlayışını, “bilgi, ilgi ve takip” üzerine kurduğunu söyledi.

MHP Seyhan Belediye Başkan aday adayı Mustafa Akkuş, Türkiye’nin birçok ilinden büyük Seyhan’ı içinde bulunduğu kötü ve olumsuz imajdan kurtaracağını kaydetti. Akkuş, yeşil alanlarıyla, spor tesisleriyle, parklarıyla, yaşam alanlarıyla yepyeni bir Seyhan kuracaklarına dikkat çekti.

MHP Seyhan Belediye Başkan aday adayı Mustafa Akkuş, seçim çalışmalarına iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Akkuş, aday gösterildiği takdirde, Seyhan’da siyasi bir deprem yaşanacağını belirterek, “Partimiz MHP Seyhan’da seçimi kazanacak. Seyhan’da seçim kazanmamız aynı zamanda Büyükşehir’i kazanmamızın da lokomotifi olacak” dedi.

Yaşanabilir bir Seyhan için yola çıktığını ve bu hedefinde kararlı olduğunu dile getiren Akkuş, “Bugün, otogarıyla, havaalanıyla, resmi kurumlarıyla birçok ilimizden daha büyük olan Seyhan’a, Adana’ya biri geldiğinde, köy görüntüsüyle karşılaşıyor. Bizim dönemimizde bu tablo ortadan kalkmış olacak, Seyhan’ın imajını değiştireceğim” diye konuştu.

Elele Yönetim

Seyhan’ın kent estetiğine önem vermekle birlikte, adil, eşit, vatandaşla birlikte bir belediye yönetimi anlayışı sergileyeceklerini vurgulayan MHP Seyhan Belediye Başkan aday adayı Mustafa Akkuş,, modern, çağdaş bir Seyhan yaratmanın hiç de zor olmadığını kaydetti.

Akkuş, daha sonra şöyle devam etti:

“Bizim hedefimiz, çevreci, temiz bir Seyhan inşaa etmek. Yeşil alanlarıyla, spor tesisleriyle, parklarıyla, vatandaşlarımızın rahat edeceği, huzurlu, güvenli bir Seyhan yaratmak. Şunu açık ve kararlılıkla söylüyorum ki, aday gösterildiğimde Seyhan’da siyasi bir deprem yaşanacak. Partimiz Seyhan’da seçim kazanacak. Bizim Seyhan’da seçim kazanmamız, Büyükşehir’de de seçimi kazanmamız için bir lokomotif görevi üstlenecek.

Hizmet Anlayışımız İlgi, Bilgi ve Takip Üzerine Olacak

Bizim dönemimizde Seyhan’da örnek bir yönetim anlayışı ortaya koyacağız. Seyhanlı ile birlikte elele, gönül gönüle, beraber çalışacağız, beraber üreteceğiz, huzuru, mutluluğu, refahı birlikte yakalayacağız. Seyhan Belediye Başkanlığımız döneminde herkes için her kesim için sevgi esas olacak. Çünkü ben, önce herkesin her kesimin adayı, sonra da belediye başkanı olmak için yola çıktım. Hizmet anlayışımız, bilgi, ilgi ve takip anlayışına odaklı olacak”

Mustafa Akkuş Kimdir?

1957 Karaisalı doğumlu. İlkokulu köyü Örcün, orta ve lise tahsilini Adana İmam Hatip Lisesi’de tamamladı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdi. 1989 ve 1999 tarihleri arasında 10 yıl Yeşilyurt Mahallesi Muhtarlığı görevinde bulundu. 1997 yılında Aslantaş AŞ yönetiminde bulundu. Evli ve 3 çocuk babası.