Ankara Escortları

DOLAR32,1954% 0.12
EURO34,9168% -0.16
STERLIN41,0452% 0.28
FRANG35,2324% -0.17
ALTIN2.476,04% -1,08
BITCOIN69.794,64-1.136

HUZURLU GÜNLER

Yayınlanma Tarihi :
HUZURLU GÜNLER

huzurevi_1Her zaman doğa yürüyüşleri, zirve tırmanışlarıyla adını duymaya alışkın olduğumuz ,kısa adı PRODOSS olan Profesyonel Doğa ve Su Sporları Kulübü üyeleri,  bu kez  düzenledikleri etkinlikle Adana Huzurevi sakinlerine unutulmaz güzellikte bir gece yaşattı.

Kulübün ; toplumsal sorumluluk gereği sürdürdüğü projelerinden birisini gerçekleştirerek, Adana Huzurevi’nde düzenledikleri etkinlik akşamın ilk saatlerindeki hazırlıklarla başladı. Kulüp üyeleri Azime Ören, Özgül Halat, Yasemin Topçu ve Meltem Nadirler’in  organizasyonunda gerçekleşen geceye, kulüp üyeleri hazırladıkları çeşitli pasta, börek, kek  gibi yiyecek ve limonata, meşrubat gibi içeçeklerle birlikte geldi. Üyelerin evlerinde hazırlayıp getirdikleri yiyecek ve içecekler Huzurevi sakinlerine ikram edilirken, aynı dakikalarda müzik başlatılarak eğlenceye de start verildi. Sonrası ise Adana Huzurevi’nde daha sık görülmesi arzulanılan neşeli ve coşkulu saatlerle sürdü.

Kulüp üyeleri ve Huzurevi sakinleri hemen kaynaşarak müziğin ritmine beraberce ayak uydurdu ve “uyku saatleri” gelinceye kadar gönüllerince eğlendi. Huzurevinde kalan yaşlılar, ikram edilen yiyecek ve içeceklerden , kurulan müzik sisteminden çok kendilerine gösterilen ilgiden mutlu olduklarını belirterek; “Huzurevinde hiç kimsesi, ziyaretçisi olmayan arkadaşlarımız var. Arayan, soranları yok. Bayram öncesi böyle bir etkinlik bizleri çok sevindirdi. Bir gün herkes yaşlanacak. Yaşlılıkla ilgi ve sevgi daha çok bekleniyor. Daha çok ihtiyaç hissediliyor. Allah böyle insanların yokluğunu vermesin” diyerek kulüp üyelerine teşekkür ettiler.

YORUM YAP