DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

HORTUMLAR KESİLDİ !

Yayınlanma Tarihi :
HORTUMLAR KESİLDİ !

HORTUMMMMMMMYüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan seçim çalışmalarını aralıksız devam ediyor. Anadolu Mahallesi, Yamaçlı Dolmuş Durağı ve Cumhuriyet Mahallesinde vatandaşlara hitap eden Başkan Çelikcan Yüreğir de 5 yılda önemli ve kalıcı hizmetler yaptıklarını belirtti.

Cumhuriyet Mahallesinde vatandaşlara hitap eden Başkan Çelikcan Sanayi Çarşısı ve Kozan Çarşısında yapılacak olan Kentsel Dönüşüm çalışmalarının mahalleye hareketlilik kazandıracağını belirtti. AK Parti Hükümeti döneminde yolsuzlukların sona erdiğini ve hortumcuların hortumlarının kesildiğini belirterek sembolik olarak ‘Hortum Kestiler’.

Yapılacak olan seçimlerde Adana’nın ve Yüreğir’in değişmesi ve gelişmesi için AK Partili hizmetlerle tanışması gerektiğini belirten Başkan Çelikcan ‘Yüreğir de ilçe belediyesi olarak çok güzel çalışmalar yaptık. Yüreğir halkı birçok yeni hizmetlerle tanıştı. Özellikle bu dönemde başlattığımız Kentsel Dönüşüm çalışmaları ilçemizin gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır.

9 ayrı bölgede başlattığımız Kentsel Dönüşüm Çalışmaları ile Yüreğir halkı modern konutlara kavuşacaklardır. Yeşil alanı, sosyal ve kültürel tesisleri olan ve en önemlisi depreme dayanıklı 10 bin konut yapılması planlanmaktadır. Kentsel Dönüşüm çalışmaları ile ilçemiz köy görünümünden kurtulup modern konutlara kavuşacaktır.’ şeklinde konuştu.

 

 

 

YORUM YAP