![HKMO’DAN ÖNEMLİ ÇAĞRI](https://www.gundemadana.com/wp-content/uploads/2016/12/harita-muh-odasi-4.jpg)
HKMO, mühendisliği ve depremi masaya yatıracak
HKMO’dan önemli çağrı
ADANA – Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) Adana Şube Başkanlığı, ‘Harita Mühendisliğinin Dünü, Bugünü ve Yarını’ konulu panel düzenliyor.
Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener’in moderatörlüğünde gerçekleşecek panel 18 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’da Seyhan Oteli Güney Balo Salonu’nda başlayacak.
Panele İstanbul Teknik Üniversitesi E.Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Aksoy, Boğaziçi Üniversitesi E.Öğretim Üyesi Prof. Dr. Onur Gürkan, Yıldız Teknik Üniversitesi E.Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Selçuk ve İstanbul Teknik Üniversitesi Geoteknik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Caner Güney, konuşmacı olarak katılacak.
HKMO Adana Şube Başkanı Yaşar Tanrıverdi, Türkiye ve Adana için son derece önem taşıyan panele tüm Adanalıları davet etti.