DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“HİZMETLERİMİZİ YAĞMUR GİBİ YAĞDIRACAĞIZ”

Yayınlanma Tarihi :
“HİZMETLERİMİZİ YAĞMUR GİBİ YAĞDIRACAĞIZ”

torun_kozanAk Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun’un katılımıyla gerçekleşen Kozan ilçesindeki seçim bürosunun açılışı, yağmura rağmen akın eden binlerce Kozanlının alkış ve sloganlarıyla inlettiği dev bir mitinge dönüştü. Kozan halkı, Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun’u,  alkış, slogan ve sevgi gösterileriyle, kelimenin tam anlamıyla bağırlarına bastı.

Yağmur Altında, Yağmur Gibi Hizmet Sözü

Ak Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, İl Başkanı Fikret Yeni, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, İmamoğlu Belediye Başkan adayı Kadir Altunköse ve binlerce Kozanlının katıldığı açılış töreninde konuşan Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Bugün, özlemle beklediğimiz yağmurun, bereketin coşkusunu yaşıyoruz. Kozan’ımızın siz yiğit evlatları aracılığıyla buradan bir kez daha haykırıyorum ki; bugün burada yaşadığımız coşku, Kozan’ımıza, İmamoğlu’muza, Ceyhan’ımıza, Tufanbeyli’mize, Saimbeyli’mize Feke’mize, Aladağ’ımıza, Adana’mızın dört bir yanına yağmur gibi yağdıracağımız hizmetlere dönüşecek. Sizlerin bu coşkusu, hizmet coşkusuna dönüşecek” dedi.

“Bu memleketin Evladı Olmak Demek Bu memlekete hizmet Etmek Demektir”

Miting coşkusunun yaşandığı açılış törenindeki konuşması sık sık alkış ve sloganlarla kesilen Abdullah Torun,  30 Mart seçimlerinin sonra Adana’da hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını, Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde tüm ilçe belediyeleri ile birlikte tam anlamıyla “Adana’ya hizmet seferberliği” başlatacaklarını haykırdı. Torun, “bu memleketin evladı olmak demek, bu memlekete hizmet etmek demektir. Bu memleketi sevmek demek, vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmek, dertlerine derman olmak demektir. Allah’ın izni ile Adana’nın hizmet eksikliğini gidereceğiz. Sizlerin bu güvenine layık olmak boynumuzun borcudur. Biz sizlere güveniyoruz. Sizler de gönül rahatlığıyla bizlere güvenin. Çıktığımız bu hizmet yolundaki tek amacımız, halkımızın hayır dualarını almak. Bugüne kadar ne söz verdiysem yaptım. Çıktığımız bu hizmet yolunda verdiğim tüm sözleri yerine getireceğime ve projelerimi bir bir hayata geçireceğime söz veriyorum ” diye konuştu. Konuşmasının ardından, muhtarla bir araya gelen ve hazırladıkları projeleri anlatan Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun’un Kozan ilçesini ziyareti, esnaf gezileriyle son buldu.

 

 

YORUM YAP