Gündem Adana

HİZMET KİMİN İŞİ?

HİZMET KİMİN İŞİ?
20 Şubat 2014 - 17:11

torunTufanbeyli halkının ve Bozgüney, Karsavran, Evci, Çatalçam, Ortaköy, Pekmezli ve Doğanbeyli köyleri sakinlerinin yoğun ilgi ve sevgi gösterisi karşısında hayli duygulanan Abdullah Torun, “Sizlerin bu coşku ve güveninize hizmetlerimizle teşekkür edeceğiz. Halka rağmen değil halk ile birlikte ele ele gönül gönüle hizmet üreteceğiz” dedi.

Tufanbeyli ilçe merkezinin yanı sıra Bozgüney, Karsavran, Evci, Çatalçam, Ortaköy, Pekmezli ve Doğanbeyli köylerinde vatandaşlarla kucaklaşan Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, bu seçimlerle birlikte Adana’nın Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerindeki yetersizliğine “Dur” diyeceklerini  söyledi.  Abdullah Torun, Büyükşehir Belediyesi’nde Ak Belediyecilik anlayışını gerçek manada hakim kılarak, Adana’yı bir baştan bir başa kalıcı hizmetlerle buluşturacaklarını vurguladı.

TUFANBEYLİ TEK SES; “BÜYÜK BAŞKAN” TORUN

Seçim çalışmaları kapsamında, ziyaret ettiği Tufanbeyli’de konaklayan ve gece geç saatlere kadar ilçe sakinleriyle kucaklaşan Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Tufanbeyli ilçe merkezi ve köylerinde, “Halk ile birlikte belediyecilik, Ak Belediyecilik” sözü verdi. Torun, “halkımıza sadece hizmet etmekle yetinmeyeceğiz. Biz, sürekli bir arada olacağımız vatandaşlarımızın mutluluğunu da paylaşacağız, üzüntüsünü de paylaşacağız. Biz, halkımızın düğününde halay başı, cenazesinde gözyaşı olacağız” dedi. Torun’un konuşması, sık sık “Tufanbeyli Seninle Gurur duyuyor”, “Büyük Başkan”, “Adana’nın Torun’u, Çözecek Her Sorunu”, “ Ak, Ak, Ak Parti, Bizim İçin Tek Parti”  sloganları ve alkışlarla kesildi.

TORUN; “HİZMET BİZİM İŞİMİZ”

Feke ve Saimbeyli ziyaretlerinin ardından Tufanbeyli’yi ziyaret ederek halkla bir araya gelen  Abdullah Torun, ziyaretinin ilk gününde, Bozgüney Belediye Başkanı İbrahim Özen ve Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte Tufanbeyli Belediye Başkan Adayı Avukat Remzi Ergü’nün seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.  Açılış töreninde yoğun ve coşkulu bir kalabalık oluşturan ilçe sakinlerinin alkış ve sloganları arasında konuşan ve Adana’nın geleceğini şekillendirmek, ilçeleriyle birlikte hizmetlerle buluşturmak konusunda önemli mesajlar veren Abdullah Torun, “Soğuk, yağmur, kar dinlemeden bizleri bağrına basan siz değerli Tufanbeyli hemşerilerimizin bu coşkusu, Adana’ya hizmeti, Tufanbeyli’ye hizmeti, tüm ilçelerimize hizmeti  müjdeliyor. Allah’ın izni ve sizlerin desteğiyle göreve geldiğimizde, Adana’mız için, Tufanbeyli’miz için, tüm ilçelerimiz için yepyeni bir dönem başlayacak. Yağan bu kar gibi ‘Ak Belediyecilik ve Ak hizmet, bizim işimiz ” dedi.

ENERJİ YATIRIMLARIYLA BULUŞAN TUFANBEYLİ, HİZMETLE DE BULUŞACAK    

Konuşmasında, Tufanbeyli’nin enerji yatırımlarıyla tanıştığını, ilçede yapılan termik santral ile ilçe sakinlerinin istihdamına katkı sağlandığına dikkat çeken Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde, Tufanbeyli’nin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri, Tufanbeyli Belediyesi ile kol kola vererek gerçekleştireceklerini söyledi. Torun,“Tufanbeyli ilçemizin geleceği çok daha parlak olacak. Bizler, bu güzide ilçemizin merkezinde ve köylerinde ihtiyaç duyulan tüm alt ve üst yapı hizmetlerini gerçekleştireceğiz. Bunu, siz değerli Tufanbeyli halkımızın dua ve destekleriyle sağlayacağız” şeklinde konuştu.

“ADAYLARIMIZIN SÖZÜNÜ, BENİM SÖZÜM BİLİN”

Bu dönem, Adana için yepyeni bir dönem olacak. 30 Mart’ta başlayacak yeni dönem,  Adana Büyükşehir Belediyesi’nin, tüm ilçe belediyeleri ile uyum içinde çalışacağı, hizmet üreteceği bir dönem olacak. İçinizden biri olan, Tufanbeyli’nin sorunlarını çok iyi bilen adayımız Sayın Remzi Ergü’nün verdiği her söz, benim sözümdür” diyen Abdullah Torun, sözlerini şöyle sürdürdü; “Tüm belediye başkan adaylarımızın sorunların çözümü konusunda verdiği her sözü, benim sözüm bilin. Sizlerin desteği ile hem büyükşehir belediyesi hem de ilçe belediyelerimizde göreve geldiğimizde, gerçek belediyecik hizmetinin nasıl yapılacağına tüm vatandaşlarımız şahit olacak ”

KÖYLERİ TEK TEK DOLAŞTI SORUNLARI YERİNDE İNCELEDİ  

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, bir gece konakladığı ve esnaf ziyaretlerinde bulunduğu ilçe merkezinin ardından, gün boyunca incelemelerde bulunduğu Bozgüney, Karsavran, Evci, Çatalçam, Ortaköy, Pekmezli ve Doğanbeyli köylerinde bir araya geldiği vatandaşlara, hedeflerini ve projelerini anlattı. Tufanbeyli halkı, başta içme suyu olmak üzere, yerinde incelediği sorunları çözme sözü veren Abdullah Torun’u, alkış, destek mesajları ve araç konvoyu eşliğinde sevgi gösterileriyle uğurladı.