Ankara Escortları

DOLAR32,1900% 0.02
EURO34,9920% -0.08
STERLIN40,9430% 0.01
FRANG35,3449% -0.02
ALTIN2.509,17% -0,05
BITCOIN69.821,080.933

“HİZMET ATAĞI BAŞLAYACAK”

Yayınlanma Tarihi :
“HİZMET ATAĞI BAŞLAYACAK”

abdullah_torunSeçim gezileri kapsamında toplumun farklı katmanlarıyla bir araya gelen ve projelerini anlatan Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Kışla Mahallesi’nde bir araya geldiği Kozan Akçalı Bölgesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri aracılığıyla, Adana’nın hizmetlerle çağ atlatmaya yönelik kararlılığını çarpıcı mesajlarla yineledi.

Kapris ve Kavga Değil Sadece Hizmet Olacak 

Abdullah Torun, 30 Mart seçimlerinin ardından, hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun tüm Adanalıların teveccühüyle göreve geldiğinde, Adana için hazırladığı ve seçim kampanyası boyunca tüm ayrıntılarıyla açıklayacağı projeleri bir bir hayata geçireceğini vurgularken, yeni, büyük ve modern otogar müjdesi verdi. Belediyelerin, kavga, dedikodu, kısır çekişmeler değil, hizmet üretmesi gereken yerler olduğuna dikkat çeken Abdullah Torun,”Bizim olduğumuz yerde kapris olmaz. Kavga olmaz. Bizim yönettiğimiz belediyede, vatandaşın hayır duasını almak için hizmet üretmek olur” diye konuştu.

Adana’ya Hizmet Yolunda Yürümek Yetmez, “Hızlı Koşmak”  Zorundayız

Mevcut otogarın, modern bir görüntü sergilemesi bir yana ihtiyaca cevap vermekten dahi çok uzak bir görüntü sergilediğini kaydeden Abdullah Torun, “Otogarlar,  şehirlerin aynası, önemli bir yansımasıdır. Mevcut otogarın görüntüsü Adana’ya yakışmıyor. Projelerimiz arasında yer alan ve yerini tespit ettiğimiz çağdaş standartlarda yeni ve modern otogarı, göreve gelir gelmez hızla Adana’ya kazandıracağız. Kavgacı zihniyet ve kaprisler yüzünden, yılların ihmalini üzerinde taşıyan Adana’mızın hizmet yolunda yürümesi yetmez. Adana olarak, gelişmiş şehirlerle arayı kapatmamız için tüm gücümüzle koşmak zorundayız. Bu amaç ve hedef doğrultusunda hazırladığımız tüm projeleri hızla gerçekleştirerek, Adana’yı layık olduğu seviyeye taşıyacağız ” dedi.

Tufanbeyli’den Pozantı’ya Önemli Projelerimiz Var

Dernek binasına dolduran üyelerin taleplerini dinleyen ve sorularını yanıtlayan Abdullah Torun, “Ak Belediyecilik ile yönetilen ilçe belediyelerimiz, ellerinden gelen çabayı gösteriyor. Ancak mahallelerimizin sorunlarının hızla çözülmesi için, Büyükşehir Belediyesi’nin desteği de şart. Önümüzdeki dönem sizlerin desteğiyle, Adana için yepyeni bir dönem başlayacak. Kışla Mahallemizin ve diğer mahallelerimizin sorunlarını ve yapılması gerekenleri çok iyi biliyoruz. Göreve geldiğimizde ilk işimiz, köprü sorununuzu çözmek olacak. Ancak sadece mahallelerimizin değil, Adana genelinde tüm ilçelerimizin, içme suyundan, alt ve üst yapı eksikliklerine kadar yıllardır çözümlenememiş bir çok sorunu var.  Bu gerçekten hareketle, uzman ekibimizle birlikte hazırladığımız hepsi birbirinden önemli ve gerekli projelerimizi, Tufanbeyli’den Pozantı’ya kadar tüm ilçelerimizde kararlılıkla gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu. .

YORUM YAP