DOLAR22,0078% 1.64
EURO23,7881% 1.74
STERLIN27,6748% 1.27
FRANG24,2395% 1.62
ALTIN1.384,14% 1,68
BITCOIN27.055,745.246

“HER VATANDAŞIN SORUNUYLA İLGİLENECEĞİZ”

Yayınlanma Tarihi :
“HER VATANDAŞIN SORUNUYLA İLGİLENECEĞİZ”

elif_dogan_turkmen_mahalleCHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, Mahfesığmaz Mahallesi’nde hemşerilerine konuk oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, Çukurova’yı karış karış dolaşmaya devam ediyor. Mahalle, site, ev, pazar ve işyeri ziyaretlerini aralıksız sürdüren Av. Elif Doğan Türkmen, Mahfesığmaz Mahallesi Abbas Bilir Sitesi’nde Hüsniye-Muharrem Kandemir çiftinin evine konuk oldu.
Sonuna Kadar Destek Mesajı

Çoğunluğunu emekli öğretmenlerin oluşturduğu ev toplantısında Çukurovalı hemşerileriyle buluşmanın mutluluğunu yaşayan Av. Elif Doğan Türkmen, “Çukurova’ya kadın başkan yakışır” diyen site sakinlerine gönülden teşekkür etti.
Kendisini belediye başkanlığına yakıştırdıklarını ve sonuna kadar desteklediklerini belirten mahalle halkının samimiyeti karşısında mutluluk yaşayan Av. Türkmen, belediyelerin her vatandaşın sorununu çözmekle mükellef olduğunu vurguladı.
Yurt ve Kadın Sağlık Merkezleri Açılacak

Çukurova’da üniversite öğrencilerinin barınma ihtiyaçlarını karşılamak için yurt açacaklarını belirten Av. Türkmen, kadın sağlık merkezlerini de hayata geçireceklerini söyledi.

Seyhan Baraj Gölü çevresinin dünya standartlarında bir düzene girmesiyle Çukurova’nın çehresini değiştireceklerini belirten Av. Türkmen, şöyle konuştu:
“Tüm vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla ve keyifle yaşayabilecekleri bir Çukurova inşa etme iddiasıyla yola çıktık. Bu konuda taviz vermeden ilerliyoruz. Göreve geldiğimiz takdirde hiçbir bahaneye ve enkaz edebiyatına yer vermeden, eleştirmek yerine hizmet üreterek iyi ve örnek bir belediye yönetimi sergileyeceğiz. Hemşerilerimiz güzel hizmetler almayı sonuna kadar hak ediyor. Çukurova’nın kaderini değiştireceğimize inanıyorum.”

YORUM YAP