Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.13
EURO34,9943% 0.02
STERLIN40,9737% 0.04
FRANG35,3710% 0.16
ALTIN2.507,07% 0,16
BITCOIN70.126,68-1.248

HELEN DORON ADANA’DA

Yayınlanma Tarihi :
HELEN DORON ADANA’DA

helen doron1‘Early English’ olarak bilinen ‘Erken İngilizce’ metodunu geliştiren, çocuğun okuma yazma bilmeden hatta henüz konuşmaya bile başlamadan ana dilini öğrendiği süreçteki davranış biçimlerini tamamen doğal şekilde taklit ve tekrar ettiren dünyaca ünlü Helen Doron’un yaratıcısı İngiliz Dil Bilimci Helen Doron, Gündoğdu Koleji güvencesinde Adana’da açılan 3 Helen Doron okulunu ziyaret edip çocukların dersine katldı ayrıca velilerle de bir araya geldi.

Sistemli bir metod

Helen Doron, “34 ülkede Learning center olarak 800, Kindergarden olarak 22 Helen Doron var. Aynı anne dilini öğrenir gibi arka planda sürekli dinlemek ki bunları evlere gönderdiğimiz DVD’lerle çalışıp yapıyorlar, ayrıca pekiştirmeler veriliyor ve de eğitmenleriyle yaptıkları çalışmalar bu metodojinin ana kalbi bu.  Ama en önemlisi çok özel materyallerimiz var. 3 aylıktan 15 yaşa kadar geniş eğlenceli, keyifli materyaller bunlar. Aynı zamanda öğretmenlerimiz en iyi öğretmen olmak için önce bir ön eğitçim alıp sistem içinde sürekli izlenip destekleniyorlar” dedi.

Gurur duyuyoruz

Adana Gündoğdu Koleji ile böyle bir işbirliği yapmaktan çok mutlu olduğunun altını çizen Helen Doron, “Heyecan vereci bir şey, bu işi çok iyi bilen vizyonu geniş Gökhan Gündoğdu gibi biriyle çalışmaktan çok gurur duyuyoruz. Gökhan Bey bizi görmeye geldiğinde ben kendim buraya gelmek istedim çünkü bu kadar genç birinin bu vizyonunu görmek istedim. Kendi bulunduğu bölge için en iyiyi yapmak için öne çıkmış, dünyayı keşfedebilecek güce sahip biri olarak görüyorum” diye konuştu.

 

YORUM YAP