Gündem Adana

“HANIM AĞA” LAKAPLI İLHAN ŞAHİN, İDDİALI KONUŞTU

“HANIM AĞA” LAKAPLI İLHAN ŞAHİN, İDDİALI KONUŞTU
14 Ocak 2014 - 8:54

chp_karaisali_ilhan_sahinCumhuriyet Halk Partisi (CHP ) Karaisalı Belediye Başkan Adayı “Hanım Ağa” lakaplı İlhan Şahin, iddialı konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP ) Karaisalı Belediye Başkan Adayı “Hanım Ağa” lakaplı İlhan Şahin,  Karaisalı’da altı oklu bayrağı belediye burçlarına dikeceklerini öne sürdü. Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Kadın Kolları Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Av. Rukiye Çinkılıç’ı seçim bürosunda ziyaret ederek çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunan İlhan Şahin, “ Karaisalı İlçesine kadın eli değecek. Belediye Başkanlığına halkımın desteği ile seçildiğimde onlarla beraber halkın belediyesini kuracağız. Karaisalı ilçesi CHP’li kadrolar ile kabuk değiştirecek ve geleceğin parlayan yıldızı olacaktır. Hedeflerimize birlik ve dayanışma içerisinde el ele vererek ulaşacağız.” dedi.

“KARAİSALI İLÇESİNİ MARKA YAPACAK”

Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Kadın Kolları Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Av. Rukiye Çinkılıç ise CHP Karaisalı Belediye Başkan Adayı İlhan Şahin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. İlhan Şahin’e çalışmalarında başarılar dileyen Av. Rukiye Çinkılıç, Karaisalı ilçesinde CHP’nin başarılı olması noktasında gereken desteği her zaman vermeye hazır olduğunu ifade etti. Av. Rukiye Çinkılıç, “Karaisalı’yı hizmetleri ile daha çağdaş ve modern kent haline getireceğine inandığım İlhan Şahin başkanımıza yurttaşlarımız desteklerini göstermeli. İnşallah Başkan adayımız makamında tebrik etmeye gideceğiz.” diye konuştu.