Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.09
EURO35,0494% 0.54
STERLIN41,1488% 0.47
FRANG35,2874% 0.44
ALTIN2.452,68% -0,37
BITCOIN69.882,03-0.14

“HALKIMIZA BU YAPILAN YANLIŞLARI ANLATACAĞIZ”

Yayınlanma Tarihi :
“HALKIMIZA BU YAPILAN YANLIŞLARI ANLATACAĞIZ”

sitki_keskinÇukurova İlçe Belediye Meclis üyesi aday adayı Sıtkı Keskin, ‘Türkiye’de son günlerde olağanüstü gündemler yaşanıyor. Mevcut iktidarın yanlışları ve hukuksuzluğu bir kez daha tek alternatif partinin CHP olduğunu göstermiş oldu’ dedi.

Yaklaşan yerel seçimlerde CHP’den Çukurova İlçe Belediye Meclis üyesi aday adayı olan Sıtkı Keskin çalışmalarını hızlı bir şekilde devam ettiriyor. Hem parti kamuoyundan,  hem de çeşitli sivil örgütlerinden destek alan Sıtkı Keskin, başta Çukurova İlçesi olmak üzere büyükşehirde de partisinin gücüne güç katacaklarını belirti. Türkiye’de son günlerde olağanüstü gündemler yaşandığını ifade eden Keskin, ‘Mevcut iktidarın yanlışları ve hukuksuzluğu bir kez daha tek alternatif partinin CHP olduğunu göstermiş oldu. Halkımıza bu yapılan yanlışları ve hukuksuzluğu elimizden geldiğince anlaşılır bir şekilde anlatacağız’ dedi.

Kendisinin meclis üyesi aday olması durumunda Çukurova’da yaşayan biri olarak CHP’ye önemli katkılar ve oyların fazlalaşması konusunda önemli çalışmalar yapacağının altını çizen Keskin, ‘2. Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü’yü ölümünün 40. yılında saygıyla anarken, partili partisiz tüm Çukurovalılara yeni yılda sağlık, huzur, barış ve mutluluk dilerim’ dedi.

 

 

YORUM YAP